Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Wybór. Dziedzictwo Smoczego Serca

Nora Roberts

Wybór. Dziedzictwo Smoczego Serca

9.0

(1 ocena) wspólnie z

34,83

 

Ostatnia część trylogii autorki bestsellerowej sagi Dziedzictwo Smoczego Serca. Talamh to kraina zielonych wzgórz, wysokich gór, gęstych lasów i głębokich mórz, gdzie panuje magia. Portale pozwalają się przemieszczać do świata ludzi i każdy musi znaleźć swoje miejsce oraz wybrać między dobrem a złem, wojną a pokojem, życiem a śmiercią. Breen Siobhan Kelly dorastała w świecie ludzi i przez wiele lat nie była świadoma swojej prawdziwej natury. Teraz jest w Talamh, próbując dojść do siebie po strasznej bitwie i bolesnych stratach. Po wygnaniu wroga i zapieczętowaniu portalu nadszedł czas na odpoczynek i przygotowania. Breen rozwija się i uświadamia sobie moc, której nigdy wcześniej nie doświadczyła. To także czas świętowania – jej pierwszych świąt Bożego Narodzenia zarówno w Talamh, jak i Irlandii, przesilenia, ślubów i narodzin – i odwagi, by odnaleźć radość po smutku. Ponownie poświęca się pisaniu swoich historii i jest razem z Keeganem, który wyszkolił ją na wojownika i którego pokochała. To Keegan jest u jej boku, gdy wrogie wiedźmy, zdradzieckie i żądne władzy, pojawiają się przed nią we śnie, praktykując czarną magię, poświęcając niewinnych i knując brutalne zniszczenie Breen. Wkrótce, zjednoczona z nim i całym Talamh, będzie szukać tych, którzy desperacko potrzebują ratunku, i stawi czoła ciemności każdą posiadaną bronią: mieczem, magią – i odwagą. Uwielbiana przez polskie czytelniczki Nora Roberts to autorka ponad dwustu powieści, nieodmiennie zajmujących pierwsze miejsce na listach bestsellerów „New York Timesa”, sprzedanych w ponad pięciuset milionach egzemplarzy.

Świat Książki
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-813-9825-1

Liczba stron: 600

Format: 13.5x21.5cm

Cena detaliczna: 49,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...