Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Wyciąg z miazgi drzewnej

Wyciąg z miazgi drzewnej

28,82

 

Dimetylosulfotlenek (DMSO) to naturalny ziołowy ekstrakt, który jest pozyskiwany z drzew podczas produkcji papieru.
Został wynaleziony w 1866 roku. Minęło jednak prawie 100 lat, zanim zauważono, że DMSO ma niesamowite właściwości lecznicze i działa zarówno na ludzi jak i zwierzęta. Jest świetnym naturalnym rozpuszczalnikiem i „transporterem”, ma tak szerokie spektrum działania i stosowania, że nadaje się do wytwarzania nietoksycznych ekstraktów ziołowych i przenoszenia ich przez skórę do miejsca przeznaczenia, podczas gdy konwencjonalne wyciągi ziołowe muszą przejść przez cały układ pokarmowy i proces trawienia, zanim organizm będzie mógł je wykorzystać. DMSO ma mnóstwo właściwości leczniczych między innymi leczy szumy uszne, wszelkie grzybice, choroby żył, zwyrodnienie stawów, wspomaga gojenie ran, zmniejsza krzepliwość krwi, działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie, antybakteryjnie i antywirusowo, wzmacnia serce, może też transportować różne potrzebne organizmowi substancje przez błony śluzowe i o wiele więcej.
Osoby praktykujące medycynę holistyczną i alternatywną zauważyły, że stosowanie DMSO daje ogromne korzyści zdrowotne.
Jest to środek naturalny, niedrogi oraz całkowicie bezpieczny. A nie pomoże ci tylko wtedy, jeśli nie będziesz go stosować.
Ja jestem tylko posłańcem, jedną z tych bardziej doświadczonych osób, które chcą pomóc innym uniknąć wielomiliardowego „przemysłu chorobowego”, powszechnie nazywanego opieką zdrowotną. A ty? Sprawdź sam i ciesz się dobrym zdrowiem!

Aba
Oprawa miękka

Wydanie: 1

ISBN: 9788365717610

Liczba stron: 200

Format: 14.5x20.5cm

Cena detaliczna: 39,99 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...