Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Wyeliminować! Czyli powieść o Tobie

Kowalski Piotr

Wyeliminować! Czyli powieść o Tobie

5.3

(12 ocen) wspólnie z

24,00

 

Wyobraź sobie, że po dwudziestu latach lojalnej współpracy z firmą farmaceutyczną z dnia na dzień dostajesz wypowiedzenie, a twój najlepszy przyjaciel zajmuje twoje dotychczasowe stanowisko. Co zrobisz? Jaki będzie twój ruch? Przełkniesz gorzką pigułkę czy poszukasz zemsty?

Wierz mi, zemsta będzie lepszym rozwiązaniem. Jak zatem dopaść twojego dawnego przyjaciela, panią prezes, a najlepiej wszystkich mających związek z twoim zwolnieniem? Jesteś dokładny, metodyczny i masz duże szanse na sukces. Jak tu nie spróbować? Ale strzeż się! Musisz ich wyeliminować, zanim ktoś wyeliminuje ciebie!

Książka Piotra Kowalskiego wciąga od pierwszej strony. Autor używa drugiej osoby, zwracając się bezpośrednio do ciebie. Wartka akcja, niespodziewane zwroty wydarzeń, a do tego nieoczekiwane zakończenie sprawią, że powieść na długo pozostanie w twojej pamięci.

Piotr Kowalski o sobie - uczęszczam do technikum chemicznego w Warszawie. Jestem w czwartej klasie, tzn. maturalnej. Uczę się dobrze i co roku otrzymuję świadectwo z wyróżnieniem.

Od 2005 roku uczę się gry na gitarze. Potrafię również grać na innych instrumentach, m.in. na gitarze basowej, keyboardzie oraz akordeonie klawiszowym.

Powieść „Wyeliminować! Czyli powieść o Tobie” jest czwartą zaczętą przeze mnie książka, jednakże pierwszą, którą skończyłem. Na jej napisanie poświęciłem 16 miesięcy (od maja 2012 do połowy sierpnia 2013).

Novae Res
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-794-2216-6

Liczba stron: 160

Format: 120x195mm

Cena detaliczna: 24,00 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...