Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Wyleczyć nieuleczalne Witamina C, choroby, infekcje, toksyny

JD, Levy E. Thomas, MD

Wyleczyć nieuleczalne Witamina C, choroby, infekcje, toksyny

8.2

(6 ocen) wspólnie z

59,99

 

Doktor Levy jest praktykującym lekarzem-kardiologiem, naukowcem oraz adwokatem. W roku 1972 dr Levy uzyskał tytuł magistra biologii na Uniwersytecie Johna Hopkinsa. W roku 1976 ukończył studia medyczne w Tulane University School of Medicine, gdzie specjalizował się kolejno w medycynie wewnętrznej i kardiologii. Po zakończeniu studiów podyplomowych habilitował się i pracował w tej uczelni przez kolejne trzy lata. Po okresie praktyki prywatnej w dziedzinie kardiologii osób dorosłych, w roku 1994 doktor Levy rozpoczął, wspólnie z doktorem Halem Hugginsem, badania nad medycznym wpływem stomatologicznych czynników toksycznych. W roku 1998 ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie w Denver, a następnie prowadził praktykę prawną w Kolorado i w Dystrykcie Kolumbii. Celem tej książki jest coś więcej niż kompilacja w jednym tomie wyników ogromnej liczby badań nad witaminą C oraz jej zastosowań w leczeniu chorób zakaźnych i zatruć. Książka prezentuje te informacje w sposób unikalny. Wiele przedstawionych w niej koncepcji oraz większość prezentowanych danych to rezultat wieloletniego poszukiwania lepszego zrozumienia, licznych i niepodważalnych efektów klinicznych obserwowanych przez autora w przypadkach właściwego stosowania witaminy C. Opisuje w niej także fakty kliniczne, których bezpośrednio nie obserwował, ale które znajdują potwierdzenia w stosach publikacji naukowych oraz wiarygodnych relacjach niektórych lekarzy. Wyniki te pozostają nadal nieznane większości lekarzy medycyny konwencjonalnej, bądź są przez nich ignorowane w praktyce medycznej. W literaturze fachowej znajduje się kolosalna ilość niepodważalnych dowodów potwierdzających fundamentalne znaczenie witaminy C dla utrzymania optymalnego stanu zdrowia oraz jej przydatność i skuteczność w leczeniu wielu najczęściej występujących chorób zakaźnych. Substancję tę można uznać za najważniejszy czynnik terapeutyczny, który powinno otrzymywać większość pacjentów dotkniętych tymi chorobami, niezależnie od diagnoz oraz innych terapii i leków, których stosowanie rozpoczęto. Wyleczyć nieuleczalne dostarcza informacji potrzebnych do najbardziej efektywnego wykorzystania witaminy C w celu: • Zapobiegania, wyleczenia, odwrócenia i / lub znacznej poprawy kondycji zdrowotnej. • Ograniczenia ryzyka śmiertelności (wszystkie choroby) nawet o 50%. • Wzmocnienie układu immunologicznego i zwiększenie energii do optymalnego poziomu. • Optymalizacji krwi i wewnątrzkomórkowego poziomu witaminy C. • Znaczne zwiększenie biodostępności (do 800% lub więcej) bez zwiększania wielkości dawki. • Unikanie dyskomfortu żołądkowego, biegunki i zwiększonego oddawania moczu. • I wiele, wiele więcej.

Aba
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-657-1704-7

Liczba stron: 454

Format: 16.5x23.0cm

Cena detaliczna: 59,99 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...