Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Wysłuchaj mnie

Tess Gerritsen

Wysłuchaj mnie

7.0

(962 ocen) wspólnie z

30,15

 

Jeśli uwielbiasz niebanalne powieści kryminalne, przy których masz gęsią skórką i w których kolejne wątki wyrastają jak grzyby po deszczu, książka "Wysłuchaj mnie" autorstwa Tess Gerritsen zapewni Ci znakomicie spędzony czas. To lektura, od której nie sposób się oderwać, a kolejne tropy sprawiają, że coraz trudniej dociec, kto stoi za okrutną zbrodnią.

Detektyw Jane Rizzoli i lekarka sądowa Maura Isles w Bostonie stają w obliczu kolejnej zagadki kryminalnej. Znaleziono zwłoki okrutnie pobitej przed śmiercią kobiety. Była lubianą i szanowaną pielęgniarką, dlatego tym trudniej zrozumieć, kto chciał ją aż tak skrzywdzić. Śledztwo jest w toku i ujawnia coraz więcej zastanawiających faktów. Na przykład tajemnicze telefony ofiary pod zastrzeżone numery tuż przed śmiercią. Czy miały związek z jej losem? A może to śledztwo łączy się w jakiś sposób ze sprawą śmiertelnego wypadku drogowego, do którego doszło kilka miesięcy wcześniej? Tymczasem Jane Rizzoli zmaga się z obawami własnej matki, która nie jest zachwycona pracą córki w wydziale kryminalnym. Czy jej lęk okaże się uzasadniony?

O autorce

Tess Gerritsen jest znaną na całym świecie amerykańską pisarką, która zyskała popularność dzięki thrillerom oraz powieściom kryminalnym. Do najsłynniejszych książek jej autorstwa należą takie pozycje, jak "Sekret, którego nie zdradzę", "Umrzeć po raz drugi", "Milcząca dziewczyna", "Ostatni, który umrze" oraz "Dolina umarłych".

Albatros
Oprawa miękka

Wydanie: Pierwsze

Liczba stron: 352

Albatros

Format: 135x205mm

Cena detaliczna: 44,90 zł

Rok wydania: 2022

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...