Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Z każdym oddechem

Mary Higgins Clark, Alafair Burke

Z każdym oddechem

6.9

(41 ocen) wspólnie z

38,00

 

Czwarta powieść z serii "W cieniu podejrzenia".

Producentka telewizyjna Laurie Moran tym razem bada sprawę śmierci bogatej wdowy, która spadła… lub została zrzucona z dachu słynnego muzeum podczas odbywającej się tam dorocznej gali.

Kariera zawodowa Laurie kwitnie: jej program przyczynia się do wykrywania sprawców niewyjaśnionych zbrodni sprzed lat i do tego szybuje w rankingach oglądalności. Niestety, rozstanie z wcześniejszym prowadzącym show Alexem Buckleyem sprawia, że Laurie musi się zmagać z niechęcią do jego następcy Ryana Nicholsa i poczuciem samotności, które dotyka ją boleśnie mimo wsparcia ukochanej rodziny - synka i ojca.

Temat najnowszego odcinka zaproponował Ryan. Trzy lata wcześniej Virginię Wakeling, należącą do rady nadzorczej Metropolitan Museum of Art i jego najhojniejszych sponsorów, znaleziono martwą na śniegu obok gmachu muzeum. Od czasu śledztwa wdrożonego po morderstwie głównym podejrzanym jest jej znacznie młodszy partner i zarazem osobisty trener Ivan Gray.
Ivan prowadzi modny, cieszący się popularnością klub sportowy "Cios", założony z dużą pomocą finansową Virginii. Właśnie tam Ryan pobiera lekcje boksu. Początkowo sceptycznie nastawiona Laurie dzięki kontaktom ojca uzyskuje cenne informacje i odkrywa, że w istocie podejrzanych jest więcej… również w najbliższym otoczeniu ofiary.

Gdy zespół programu "W cieniu podejrzenia" zaczyna stawiać coraz bardziej dociekliwe pytania krewnym Virginii, robi się niebezpiecznie dla kilku świadków… i dla samej Laurie.

Prószyński i S-ka
Oprawa miękka

Data pierwszego wydania:
2019-07-19

Liczba stron: 336

Prószyński i S-ka

Format: 14.2x20.2cm

Cena detaliczna: 38,00 zł

Tłumaczenie: Teresa Komłosz

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...