Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Za całą miłość

Irene Cao

Za całą miłość

6.1

(74 ocen) wspólnie z

35,90

 

Kontynuacja zmysłowej powieści Za wszystkie błędy
Linda postanowiła. Chce wyjechać z Tommasem, zostawić za sobą wszystko, co było. Dla kobiety tak niezależnej i tak mocno przywiązanej do rodzinnych stron to poważny krok. Linda przenosi się ze swojego włoskiego domu do Lizbony. Musi dopasować się do świata nudnych dyplomatycznych kolacji i nauczyć się sztuki kompromisu, by opanować swój płomienny temperament i nie rozczarować mężczyzny, który za wszelką cenę chce ją uszczęśliwić. Tommaso pożąda jej do szaleństwa, ale jego namiętność przybiera czasem niemal chorobliwe formy. Linda powoli traci więc pewność, że jej życie z mężczyzną o lodowatych niebieskich oczach jest doskonałe. Zwłaszcza że myśli kobiety zaprząta jeszcze ktoś inny… Zwłaszcza że los – o znajomym spojrzeniu kogoś bliskiego – postanawia naruszyć delikatną równowagę ich związku…
„Spod lekkiego i ostrego pióra Cao wychodzi literatura erotyczna, której najważniejszym składnikiem są emocje. Psychologiczna złożoność jej bohaterów kształtuje ich decyzje i zachowania oraz sprawia, że ani na chwilę nie przestają być wiarygodni”. Treccani.it

Sonia Draga
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-799-9939-2

Tytuł oryginalny: PER TUTTO L’AMORE

Liczba stron: 232

Format: 12.5x19.4

Cena detaliczna: 35,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...