Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Zabawy edukacyjne Bazgraki Super pojazdy

Anna Grabek, Bożena Dybowska

Zabawy edukacyjne Bazgraki Super pojazdy

32,23

 

Zgaduj, rysuj, ścieraj i baw się z Bazgrakami!

Czas na niezwykłą podróż do wielkiego miasta! Gdzie chcą dotrzeć sympatyczne Bazgraki? Jakimi pojazdami będą poruszać się w miejskiej dżungli, a jakimi na placu budowy? Co oznaczają znaki drogowe?

Zabawy edukacyjne. Bazgraki. Super pojazdy (5–6 lat) to zestaw twórczych i edukacyjnych zabaw, dzięki którym starsze przedszkolaki będą rozwijać umiejętność liczenia, pisania, czytania i myślenia logicznego oraz poznawać miejską przestrzeń.

W poręcznej walizeczce znajdują się długa książeczka z ćwiczeniami, 80 kolorowych naklejek do zadań i czytania sylabami, materiały do wycięcia i tworzenia pojazdów oraz zabaw na planie miasta, a także karty z mazakiem suchościeralnym, dzięki czemu zadania można rozwiązywać bez końca.

Różnorodne zabawy rozwijają umiejętności liczenia w zakresie 10, tworzenia prostych sekwencji i algorytmów, dzielenia wyrazów na głoski i sylaby, szacowania oraz porównywania. Atrakcyjna tematyka pojazdów zachęca do rozwiązywania łamigłówek i wspólnych wycieczek po mieście.

Zabawy edukacyjne. Bazgraki to seria rozwijających łamigłówek, który zapewnia przedszkolakom wiele godzin twórczej rozrywki, a przy okazji ćwiczy myślenie logiczne, spostrzegawczość oraz precyzję i motorykę małą.

Zabawy edukacyjne. Bazgraki to:
- nauka liczenia w zakresie 10
- wstęp do czytania i pisania
- trening myślenia logicznego
- rozwój spostrzegawczości i koncentracji
- doskonalenie koordynacji oko-ręka


Autorki:
Bożena Dybowska – pedagog, nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej
Anna Grabek – pedagog, matematyczka

Ilustracje:
Danka Fukowska, Katarzyna Urbaniak

W serii:
Zabawy edukacyjne. Bazgraki. Kosmiczna wyprawa

Edgard
Oprawa: Pudełko kartonowe

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-678-1642-7

Liczba stron: 60

Format: 23.5x17.0cm

Cena detaliczna: 54,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...