Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Zacząć jeszcze raz

Magdalena Dziuma

Zacząć jeszcze raz

6.2

(20 ocen) wspólnie z

27,90

 

Zadumana, zamyślona, pełna różnorodnych idei Justyna od najmłodszych lat zmaga się z tym, iż jest odrobinę inna niż jej rówieśnicy. Nie kroczy przez świat z zaraźliwą pewnością siebie. Żyje w przekonaniu o własnej skromności i o tym, że jest przeciętną osobą. Gubi się w świecie pełnym wyścigów o pieniądze i lepszy byt.

Na studiach poznaje niezwykle atrakcyjnego Roberta. Wysoki, atrakcyjny o olbrzymich czarnych oczach i ślicznych dołeczkach, sprawia, że Justyna zakochuje się w nim bez pamięci. Biorą ślub i wydają się być związkiem idealnym. Ona – z pozoru spontaniczna, uśmiechnięta, nieco szalona. On – wykształcony, pragmatyczny pracownik warsztatu. Razem kreują własną, szczęśliwą rzeczywistość.

Moment przełomowy stanowi chwila, kiedy Robert zmienia zwyczajną, dotychczasową pracę i praktycznie z dnia na dzień otrzymuje posadę prezesa firmy GLOBAL. Justyna szybko przekonuje się, że wraz ze zmianą pracy, zmienia się także osobowość Roberta…
Co zrobić, gdy z minuty na minutę tracimy najbliższą osobę? Słuchać serca, a może rozumu?

„Zacząć jeszcze raz” z pewnością ujmie duszę każdego, kto choć raz tonął w morzu własnej samotności..

Novae Res
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-772-2410-6

Liczba stron: 202

Format: 120x195mm

Cena detaliczna: 27,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...