Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Zagadka hotelu Winterhouse Hotel Winterhouse tom 3

Ben Guterson

Zagadka hotelu Winterhouse Hotel Winterhouse tom 3

7.9

(82 ocen) wspólnie z

22,78

 

Nad tajemniczym hotelem Winterhouse ponownie zawisły czarne chmury - intryga i niebezpieczeństwo znów pukają do jego drzwi.

W Winterhouse nastała wiosna, a Elizabeth w nowym domu nie opuszcza dobry humor. Niestety wyśmienity nastrój nie może trwać wiecznie, ona i Freddie po raz kolejny zostali uwikłani w złowieszczą zasadzkę. Goście przebywający w hotelu zaczynają się zachowywać dosyć osobliwie, a moce Elizabeth ujawniają się w nowych, bywa, że niebezpiecznych sytuacjach. Kiedy fundamenty Winterhouse zaczynają drgać pod wpływem tajemniczych sił, Elizabeth znów słyszy wołanie… Gracelli Winters.
Odkrycie przez Elizabeth książek, które opisują starożytne rytuały, wiedzie do niebezpiecznego finału: ktoś stara się pomóc Gracelli ponownie powstać. Czy Freddiemu i Elizabeth uda się raz na zawsze ochronić Winterhouse?

Dwukropek
Oprawa twarda

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-814-1123-3

Tytuł oryginalny: Winterhouse and the Midnight Puzzle

Liczba stron: 384

Dwukropek

Format: 14.5x20.3cm

Cena detaliczna: 39,99 zł

Komentarze i recenzje nie są potwierdzone zakupem

Kamila Jarosz

Fantastyczne zwieńczenie

Choć jest mi smutno, że to ostania część, uważam, że autorka poczyniła ogromny ukłon w stronę swoich czytelników tworząc naprawdę świetną książkę. I to wcale nie tak, że poprzednim czegoś brakowało, absolutnie! Po prostu uważam, że nie można było sobie wyobrazić lepszego zwieńczenia serii. Brawo! I dziękuję.
Beata Surmanek

Przepiękna seria

Hotel Winterhouse to niezwykłe miejsce, którego mimo tej całej mrocznej otoczki nie chce się opuszczać. Klimat tej książki jest niepowtarzalny i jestem pewna, że zachwyci nie tylko docelową grupę najmłodszych czytelników, ale i każdego dorosłego. Co z resztą można na wielu forach przeczytać. Przepiękna szata graficzna jest dodatkowym atutem, wszystkie trzy części tego cyklu posiadam i uważam, że stanowią świetną ozdobę. Zdecydowanie warto po nią sięgnąć, to przepełniona magią i tajemnicą opowieść, która fascynuje od samego początku do końca.
Amanda Wróblewska

Wielka szkoda

Nie mogę przeboleć, że to już ostatnia część tej wyjątkowej serii. Pamiętam jak dziś, kiedy sięgnęłam po pierwszą część i jak skradła moje serce. Pamiętam jak nie mogłam doczekać się kolejnej, która ponownie również zyskała moją sympatię i teraz po przeczytaniu trzeciego tomu...? Naprawdę mi przykro, że już więcej nie usłyszę o Elizabeth i Freddim. Za mną fantastyczna przygoda, niezwykłe chwile, które zawsze będę miło wspominać i na każdym kroku polecać tę serię.

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...