Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Zagubieni. Star Force. Tom 11

B. V. Larson, David VanDyke

Zagubieni. Star Force. Tom 11

39,90 zł

2359

 

Odcięta od Ziemi o zagubiona załoga Nieustraszonego poszukuje drogi powrotnej.

11 tom serii „Star Force”, w którym Cody Riggs musi stawić czoła ogromnej potędze Pradawnych, dla których ludzie to jedynie ciekawostka.

Cody-ego nawiedzają duchy przeszłości i demony teraźniejszości. Dziewczyna, załoga, a nawet okręt – odwracają się od niego zostawiając samego w pustce kosmosu. Cody jednak nie poddaje się i z typową dla Riggsów siłą – powraca do gry, by pokrzyżować plany nie tylko wrogom, ale i sojusznikom. Wciąż pozostaje pytanie: czy uda mu przetrwać się dość długo, aby pożałować?

Drageus
Oprawa miękka

Data pierwszego wydania:
2019-07-24

Liczba stron: 432

Drageus

Cena katalogowa: 39,90 zł

 

 

Karolina Gradek

Moje klimaty

Uwielbiam takie klimaty. Od pierwszego do jedenastego tomu czytam tę serie z przyjemnością. Trzeba jednak lubić książki fantastyczne. Jeśli ktoś nie lubi tego gatunku - nie jestem pewna czy ten cykl przypadnie mu do gustu. Niemniej, zachęcam do przekonania się samemu.
Tadek Opaliński

Ojciec i syn

Mój syn uwielbia ten cykl. Powiem szczerze, że sam się wciągnąłem, gdy zacząłem mu czytać i teraz codziennie czytamy przed snem. Ciekawy jestem czy będzie kolejny tom, bo już powoli zmierzamy ku końcowi jedenastego. A zarówno ja, jak i Benek - przywitalibyśmy takowy z radością.
Grzegorz Walczyk

Polecam

Tom 11 - czy można jeszcze czymś zaskoczyć? Wydawać by się mogło, że już nie. A jednak - autor zaskakuje i to po raz kolejny w bardzo pozytywny sposób. Czytało się bardzo przyjemnie i szybko. Polecam!!! :)

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...
22.02.2019

Największa katastrofa w dziejach Polski. Nie mogą się z nią równać ani potop szwedzki, ani nawet druga wojna światowa

Dwie dekady po śmierci Chrobrego wciąż żywe były opowieści o jego wielkich wojennych zdobyczach. Poza wspomnieniami Polakom niewiele jednak zostało. Sny o nowym słowiańskim mocarstwie rozwiały się niemal z dnia na dzień. A samo istnienie państwa polskiego szybko stanęło pod znakiem zapytania.
Czytaj dalej...