Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Zajęcia rewalidacyjne Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej, klasy 4-6

Jolanta Pańczyk

Zajęcia rewalidacyjne Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej, klasy 4-6

29,20

 


Jak dobrze jest wiedzieć i umieć!
Człowiek uczy się całe życie. Najpierw, we wczesnym dzieciństwie, opanowuje trudną sztukę chodzenia i komunikacji z innymi, a także uczy się, co jest bezpieczne, a czego nie należy robić, bo może być dla niego zagrożeniem. Mały człowiek musi przyswoić wiele różnych umiejętności. Musi ― ale też chce, bo dzieci z natury uczą się chętnie.
Potem człowiek rośnie i idzie do szkoły
Nauka w szkole nie zawsze idzie sprawnie. Szczególnie jeśli na opanowanie wiedzy i umiejętności z jakiegoś przedmiotu potrzeba uczniowi więcej czasu i zaangażowania. Na szczęście istnieją zajęcia uzupełniające. W ich trakcie nauczyciel, przy użyciu tego zeszytu ćwiczeń, może poświęcić Ci dodatkową uwagę, raz jeszcze wytłumaczyć zagadnienie, które sprawia Ci trudność, i pomóc w wykonaniu ciekawych zadań.
Taka nauka to sama przyjemność!Zajęcia rewalidacyjne. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej, klasy 4 - 8 to pomoc dla nauczyciela i ucznia. Zadaniem zajęć rewalidacyjnych jest wyrównywanie różnic rozwojowych w zakresie np. spostrzegania, logicznego myślenia, pamięci, grafomotoryki. Zadania zebrane w tym zeszycie mają usprawniać nie tylko motorykę ręki, lecz także koordynację wzrokowo-ruchową, logiczne myślenie, spostrzegawczość oraz inne funkcje, które uczeń powinien doskonalić w procesie edukacji.

Helion
Oprawa miękka

Wydanie: 1

ISBN: 9788328366978

Liczba stron: 72

Cena detaliczna: 34,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...