Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Zamigaj mi. Co robię

Oliwia Michniewska, Paulina Szuścik

Zamigaj mi. Co robię

21,98

 

Oddajemy w twoje ręce książkę do nauki podstawowych słów w polskim języku migowym (pjm).

Mogą z niej korzystać zarówno osoby niesłyszące, jak i słyszące. Za pomocą znaków migowych możesz porozumieć się z dzieckiem zanim jeszcze zacznie mówić. Naukę można rozpocząć już od szóstego miesiąca życia. Miganie rozwija pamięć, wyobraźnię i zdolność koncentracji. Ułatwia naukę czytania, pisania i liczenia. Wspólne poznawanie pjm za pomocą książki Zamigaj mi! Co robię? łączy naukę z zabawą. Wbrew stereotypom nauka migania nie utrudnia rozwoju mowy, a wręcz przyspiesza go i ułatwia.

Książeczkę ożywia technologia MyMagnet!

Dzięki temu nauka jest jeszcze bardziej ekscytująca a prawdopodobieństwo niepoprawnego wykonywania gestów praktycznie wykluczone.

Życzymy dobrej zabawy!

Autorki Zamigaj mi! Chłopiec je, dziewczynka bawi się.

Dzieciaki z tej książeczki pomogą Wam wspólnie nauczyć się znaków migowych kilku podstawowych czynności malucha.

Zamigaj mi! Co robię? to książka dla dzieci i rodziców do nauki podstawowych słów w polskim języku migowym poprzez wspólną zabawę. Jest ona dedykowana osobom słyszącym oraz niesłyszącym.

Aplikacja na smartfona My Magnet z prostymi animacjami pomoże Wam poprawnie pokazać wszystkie słowa z książeczki.

Od.Nowa
Oprawa twarda

ISBN: 978-83-675-2310-3

Liczba stron: 22

Cena detaliczna: 33,00 zł

Rok wydania: 2023

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...