Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Zanim się poznaliśmy

Lucie Whitehouse

Zanim się poznaliśmy

6.7

(161 ocen) wspólnie z

25,91

 

Najniebezpieczniejsze są te kłamstwa, które rodzą się tuż obok nas…
Hanna, kobieta niezależna, uparta i zdecydowana, by nie iść w ślady matki, której małżeństwo skończyło się przykrym rozwodem, zawsze unikała związków. A potem pewnego upalnego lata spotkała w Nowym Jorku Marka Reilly’ego, tak jak ona Brytyjczyka, i rzuciła się w romans, który zmienił jej spojrzenie na miłość.
Teraz mieszka w eleganckim i kosztownym londyńskim domu, adorowana przez odnoszącego fantastyczne sukcesy męża, i wie, że postąpiła słusznie, zapominając o swoich zastrzeżeniach. Kiedy jednak Mark nie wraca z podróży służbowej do Stanów, a godziny wyczekiwania przeradzają się w dni, pewność siebie Hanny zaczyna się kruszyć.
Kobieta zaczyna grzebać w życiu męża, odkrywając rewelacje, które każą jej powątpiewać we wszystko, co do tej pory uważała za prawdę. Czy Mark utrzymywał tyle rzeczy w tajemnicy, ponieważ chciał chronić ją czy raczej siebie…?
„Jeśli od czasu superświetnej Zaginionej dziewczyny uzależniliście się od thrillerów psychologicznych, z tą książką będzie podobnie. Jest w niej wystarczająco dużo sekretów, kłamstw i podejrzanych odkryć, byście nie mogli się od niej oderwać”. Heat
„Intrygujący thri ller unikający banałów typowych dla kryminałów romantycznych”.Publishers Weekly
„Wątpliwości, tajemnice i kłamstwa, które budują niezwykłe napięcie, zwłaszcza gdy autorka zręcznie wplata retrospekcje, badając przeszłość i teraźniejszość Marka i Hanny”. Shelf Awareness

Sonia Draga
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-811-0303-9

Tytuł oryginalny: Before We Met

Liczba stron: 356

Format: 14.5x20.5cm

Cena detaliczna: 38,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...