Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Żar nocy

Sylvia Day

Żar nocy

6.8

(692 ocen) wspólnie z

34,99

 

Stacey Daniels zawsze pociągali niewłaściwi faceci, dlatego przeczuwa, że nieziemsko przystojny mężczyzna, który stanął na jej progu, jest wyjątkowy pod wieloma względami. Connor Bruce stanowi uosobienie jej najskrytszych fantazji erotycznych, jest bogiem, który przybrał postać oszałamiająco zmysłowego mężczyzny. Stacey zdaje sobie sprawę, że jeśli podda się namiętności, będzie musiała stanąć twarzą w twarz ze śmiertelnym niebezpieczeństwem, mimo to nie potrafi oprzeć się kochankowi, bo jest on wszystkim, o czym zawsze marzyła. Niestety, Connor Bruce dźwiga brzemię, którego żadna kobieta nie udźwignie. Chociaż znajduje pocieszenie w ramionach Stacey, nie może ani na chwilę zapomnieć o swoim świecie nękanym przez przemoc i wojnę…
Druga część cyklu “Strażnicy snów” zapoczątkowanego bestsellerowymi “Rozkoszami nocy”.
„Żar nocy to wyjątkowa, ekscytująca książka. Poznacie w niej dalsze losy postaci z Rozkoszy nocy, ale w głównych rolach występują nowi, fascynujący bohaterowie” – Mandy Burns, Fresh Fiction
Sylvia Day jest autorką ponad dwudziestu wielokrotnie nagradzanych książek wydawanych w ponad czterdziestu krajach. Jej powieści docierały do pierwszego miejsca listy bestsellerów „New York Timesa”. Ich łączny nakład liczony jest w dziesiątkach milionów egzemplarzy. Prawa do sfilmowania serii o Crossie kupiła wytwórnia Lionsgate. Sylvia znalazła się wśród pisarzy nominowanych przez czytelników do Nagrody Goodreads dla Najlepszego Autora.

Akurat
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2014-01-31

ISBN: 978-83-775-8594-8

Tytuł oryginalny: Heat of the Night

Liczba stron: 320

Format: 130x200mm

Cena detaliczna: 34,99 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...