Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Zarządzanie marzeniami / Managing Your Dreams wiek 6+

Michał Zawadka

Zarządzanie marzeniami / Managing Your Dreams wiek 6+

26,36

 

Łatwiej jest dążyć do celu tym, którzy są przeświadczeni o sile cierpliwości i uśmiechu, o wadze doceniania siebie oraz swoich osiągnięć. Tym, którzy wiedzą, że błąd nie jest porażką, i że żadne zadanie nie jest za trudne, gdy rozłożymy je na etapy. Zwłaszcza, kiedy jesteśmy świadomi, że „nie musimy być mistrzem żeby zaczynać, lecz musimy zacząć, by nim się stać”, jak pisze Michał Zawadka.
Zarządzanie marzeniami jest pierwszą tego typu publikacją dla dzieci na rynku. Autor łączy przesłanie wierszy z zabawą w zarządzanie własnymi planami. W części interaktywnej młodzi czytelnicy wyznaczą swoje marzenia, nauczą się wartości swojej pracy i poznają konsekwencje swoich działań. Na końcu publikacji czeka niespodzianka w postaci zachęcających do działania zakładek motywacyjnych.
Wydanie drugie zostało wzbogacone o scenariusze dla rodziców, które pomogą wytłumaczyć dzieciom postawy i zachowania, opisane w wierszach. PUBLIKACJA DWUJĘZYCZNA POL/ANG
Dostępne dwie wersje wiekowe: 3+ oraz 6+

Książka niniejsza stanowi kapitalne połączenie pomysłów i obserwacji, które motywują, a nadto inspirują do czerpania najczystszej esencji sukcesu z własnego życia.
Brian Tracy, międzynarodowy trener psychologii osiągnięć, autor ponad 80 książek

Dzięki tej książce dzieci nauczą się prawd, za które dorośli gotowi są płacić ogromne pieniądze.
Dr Marzena Mazur, psycholog biznesu, dziennikarz radiowy

Patronat medialny: Miastodzieci.pl, Egodziecka.pl, Bliżej przedszkola, Czasdzieci.pl

Mind&Dream
Oprawa twarda

Wydanie: drugie

ISBN: 978-83-946-6101-4

Liczba stron: 48

Format: 24.1x33.7

Cena detaliczna: 44,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...