Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Zaśnij z Fafikiem

Robert Trojanowski

Zaśnij z Fafikiem

19,91

 

Jeden Fafik. Drugi Fafik. Trzeci Fafik. Czwarty Fafik. Piąty Fafik. Szósty Fafik. Siódmy Fafik. Ósmy Fafik. Dziewiąty Fafik. Dziesiąty Fafik. Sen jeszcze nie przyszedł?
Więc zrób to, co piesek Fafik – przytul twarzyczkę, policzek do dłoni osoby, z którą czytasz książeczkę… czujesz ciepło?
Ty jesteś zmęczony, więc zamykasz oczka. Fafik jest zmęczony, więc zamknął oczy i podkulił ogonek. Książeczka jest zmęczona, więc zamykamy książeczkę…
Zaśnij z Fafikiem to książka, dzięki której maluch poczuje się miło i bezpiecznie przed snem..
Jest tak pomyślana, że najpierw budujemy odpowiedni, pozytywny nastrój. Potem wzmacniamy więzi z opiekunem, na końcu stopniowo następuje wyciszanie, zapewnianie dziecku emocjonalnej i fizycznej bliskości, poczucia bezpieczeństwa i komfortu. Na koniec jednostajny rytm, powtarzalne elementy i sen… Sen maluszka.
Książka konsultowana przez psychologa dziecięcego.

Centrum Edukacji Dziecięcej
Oprawa twarda

Data pierwszego wydania:
2018-09-19

Liczba stron: 56

Format: 23.3x22.9

Cena detaliczna: 29,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...