Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Zawsze i na zawsze

Jenny Han

Zawsze i na zawsze

7.2

(1365 ocen) wspólnie z

21,05

 

Finałowa część bestsellerowego cyklu "O chłopcach", która okazała się hitem Netflixa, podbiła serca nastolatek i stała się światowym hitem wśród książek dla młodzieży!

Dla Lary Jean to ostatni rok nauki w liceum. Dziewczyna zaplanowała go co do dnia. Jej idealny, romantyczny związek z Peterem rozwija się dokładnie tak, jak tego oczekiwała, a tata zdecydował się ponownie ożenić. Wszystko jest perfekcyjne, bowiem przyszłość maluje się w radosnych barwach!

Do czasu.

Na Larę Jean i jej rodzinę spada lawina nieoczekiwanych wiadomości. Wszystko, co było zaplanowane w najdrobniejszych szczegółach, trzeba wyrzucić do kosza.
Czy Lara Jean i Peter przetrwają kolejną burzę, która nadciąga nad ich związek? Czy rodzina Song poradzi sobie ze zmianami?

W końcu, czy w życiu Lary jest jeszcze miejsce na pierwszą miłość z czasów liceum?

Illuminatio
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-663-3835-7

Tytuł oryginalny: Always and Forever, Lara Jean

Liczba stron: 376

Illuminatio

Format: 135x205mm

Cena detaliczna: 36,90 zł

INTERVIEW WITH JENNY HAN - ALWAYS & FOREVER LARA JEAN

Komentarze i recenzje nie są potwierdzone zakupem

Sylwia Lis

Zawsze i na zawsze - Jenny Han

Wszystkie te trzy tomy były tak samo inetresujące i ciekawe. Napisane lekkim językiem, z dozą lekkego cynizmu, ale i mnóstwem słodkości i czułości. Pokochałam bohaterów od pierwszej części, dlatego tak trudno jest mi uzmysłowić sobie, że to już koniec serii :( Dla mnie lektura była prawdziwą przyjemnością. Polecam! :)
Honorata

Polecam

Moim zdaniem, finałowa część "Zawsze i na zawsze" w niczym nie odstaje od poprzednich. Jest tak samo interesująca, zabawna, czasem wzruszjąca. Miło spędzony czas. Polecam!
Ola L

Zawsze i na zawsze

Książkę czyta się przyjemnie i bardzo szybko! Sama skończyłam ją w jeden dłuższy wieczór :) Żałuję, że to już koniec historii Lary Jean i Petera, ponieważ przez cały cykl historii "O chłopcach" niesamowicie przywiązałam się do bohaterów książki. Dostarczyły mi wiele śmiechu, radości, ale i kilku chwil wzruszeń i refleksji. W części "Zawsze i na zawsze" główna bohaterka kończy liceum, miłość z Peterem kwitnie, a tata układa sobie życie z nową kobietą. Wydawałoby się, że wszystko jest perfekcyjne. Jednak do czasu...
Laura niedługo traci bliską osobę... i to wydarzenie uruchamia lawinę nieszczęść. A przecież wzystko szło w dobrym kierunku. Cykl przeznaczony głównie dla młodzieży, jednak serdecznie polecam każdemu, kto ma ochotę na coś lżejszego :)

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...