Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Zemsta Siódmej

Pittacus Lore

Zemsta Siódmej

7.8

(176 ocen) wspólnie z

31,90

 

Wydawało się, że najgorsze już za nami. Po dziesięciu latach separacji ponownie połączyliśmy siły. Krok po kroku odkrywaliśmy prawdę o naszej przeszłości. Szkoliliśmy się do walki, z dnia na dzień rosnąc w siłę. Czasem nawet bywaliśmy szczęśliwi…

Nigdy nie przyszłoby nam do głowy, że Mogadorczycy zdołają przeciągnąć kogoś z nas na swoją stronę. Jakże byliśmy głupi, ufając Piątemu. A teraz Ósmy zginął, odszedł na zawsze. Oddałabym wszystko, aby móc przywrócić mu życie, ale to niemożliwe. Zamiast tego zrobię wszystko, aby wytępić naszych wrogów, do ostatniego. Przez całe życie uciekałam przed nimi, a oni zabierali mi po kolei każdą cenną rzecz. Ale teraz koniec z tym. Teraz to my uderzymy na nich. Mamy nowego sprzymierzeńca, który zna ich słabości. A ja wreszcie mam moc i mogę podjąć walkę.

Numer Pierwszy zginął w Malezji.
Numer Drugi – w Anglii.
Numer Trzeci – w Kenii.
A Numer Ósmy na Florydzie.
Zabili ich wszystkich.
Ja jestem Siódma.
Zapłacą mi za to.


Pittacus Lore jest głową Starszyzny Loryjczyków. Posiada moce, o jakich posiadaniu wy marzycie. Potrafi robić rzeczy, o jakich wy możecie tylko pomarzyć. Widział rzeczy, jakich nigdy nie zobaczycie. Od dwunastu lat mieszka na Ziemi, szykując się do wojny, która zdecyduje o losie naszej planety. Nikt nie zna miejsca jego pobytu.

Burda Publishing Polska
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-777-8939-1

Liczba stron: 336

Format: 130x195mm

Cena detaliczna: 31,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...