Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Zimna S Odwilż

Justyna Chrobak

Zimna S Odwilż

7.6

(90 ocen) wspólnie z

39,90

 

Przeżywając osobistą tragedię Malwina odkrywa coś, co na zawsze zmieni jej życie. Kiedy myśli, że już nic nowego jej nie zaskoczy, dowiaduje się o ogromnym spadku. Na horyzoncie pojawia się również tajemniczy przyjaciel rodziny, a także ktoś, kto zaślepiony chęcią zysku grozi jej i szantażuje.
Kobieta dociera do punktu, z którego nie uda jej się już samej wyplątać z problemów, musi więc poprosić o pomoc i choć na chwilę zapomnieć o swojej dumie. Nie będąc odpowiedzialna już tylko za siebie, musi wybrać drogę, która zapewni bezpieczeństwo jej i jej bliskim. Czy będzie potrafiła to zrobić pomimo zranionych uczuć i gniewu? Czy Sebastian zburzy mur, który powstał przez jego złe decyzje?
Jedno pozostaje pewne - w życiu Zimnej S… nieuchronnie nadchodzi odwilż.

Fragment książki
"Malwina zamilkła na dłuższy moment. To wszystko, to był jakiś absurd. Rozmawiał z nią, jakby nigdy nic. A przecież się pożegnali. Przecież wracał dożony, chciał ratować rodzinę. Ona to uszanowała, wykazała się zrozumieniem i odpuściła. Machnęli ręką na to, co zaczęło się między nimi rodzić, a teraz on się tu zjawił jakby nic się nie wydarzyło. Uśmiechał się do niej i flirtował. Przyjechał, żeby odwiedzić ją w domku, w którym ostatnio spędzili bardzo namiętne chwile. Nie wiem co kombinujesz, ale niedoczekanie twoje - pomyślała Malwina. Drugi raz nie dam się nabrać.
- Z tego, co pamiętam, ostatnim razem pożegnaliśmy się i każdy udał się w całkowicie przeciwnym kierunku. Do swojego życia. I dlatego też nie rozumiem, co tu dziś robisz. - odparła chłodno wypranym z emocji głosem.
- Może coś się zmieniło - powiedział szczerze nie odrywając od niej spojrzenia, które zrobiło się w momencie jeszcze bardziej przenikliwe niż przed chwilą."


Justyna Chrobak - bielszczanka, autorka powieści obyczajowych i romansów. Absolwentka polonistyki, zawodowo związana z administracją i szkolnictwem. Jej książki przepełnione są emocjami, obok których nie da się przejść obojętnie. Wolny czas uwielbia spędzać z kawą i książką na cudownej werandzie w rodzinnym domu. Dotychczas ukazały się następujące powieści jej autorstwa: Zapach miłości (2011), Córka lasu (2018), Trzy razy M (2019) i Zimna S (2020).


Malwina i Sebastian znowu znajdą się na życiowym zakręcie. na ich drodze stanie przeszłość, byłe żony, podejrzani wspólnicy i szereg niedopowiedzeń. Justyna Chrobak funduje uczuciowy rollercoaster, niepozbawiony sensacyjnych twistów, rodem z filmu akcji. Polecam, dajcie się porwać tej historii!
Agnieszka Lingas-Łoniewska, pisarka

Wartka akcja, brudne interesy, seksowny ochroniarz i ona - kobieta, która ponownie musi stawić czoła tajemnicom z przeszłości. Kontynuacja książki "Zimna S" to idealna lektura dla czytelników spragnionych mocnych wrażeń. Poleca,
Agata Czykierda-Grabowska, pisarka

Justyna Chrobak
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-960-6620-6

Liczba stron: 284

Format: 14.5x20.5cm

Cena detaliczna: 39,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...