Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Zjedz tę żabę! Dla uczniów i studentów 22 metody, by niczego nie odkładać na później i osiągać świetne wyniki w nauce

Tracy Brian, Leinberger Anna

Zjedz tę żabę! Dla uczniów i studentów 22 metody, by niczego nie odkładać na później i osiągać świetne wyniki w nauce

28,58

 

Międzynarodowy bestseller, który pomógł milionom ludzi w ustalaniu priorytetu, organizacji zadań i podniesieniu wydajności w pracy. Teraz pełen rad i narzędzi dostosowanych do potrzeb młodszych czytelników – idealny dla uczniów i studentów! Nigdy nie jest za późno na zjedzenie żaby! Książka, którą trzymasz w rękach, to adaptacja międzynarodowego bestsellera Briana Tracy'ego na temat zarządzania czasem, pt. Zjedz tę żabę! Jej głównym celem jest pomóc zestresowanym i przytłoczonym nadmiarem zajęć uczniom i studentom osiągnąć życiowy sukces. Bo młodzi ludzie podobnie jak dorośli mają problem z zarządzaniem swoim czasem. Liczne zadania w szkole czy na uczelni, korepetycje, praktyki i staże, obowiązki wobec rodziny, zajęcia pozalekcyjne, np. sportowe czy związane z hobby, powodują, że dzisiejsi uczniowie i studenci nieustannie walczą z czasem, by uporać się z lawiną obowiązków. Jak osiągać lepsze wyniki w nauce, sprawnie zarządzać zadaniami oraz zwalczyć skłonność do zwlekania? Książka Zjedz tę żabę! pomogła ponad 2 milionom ludzi na całym świecie w lepszym organizowaniu i skróceniu czasu wykonywania swoich zadań. Ten światowy bestseller został teraz dostosowany do potrzeb uczniów i studentów. Brian Tracy przekazuje w nim wskazówki, narzędzia i techniki dotyczące organizacji czasu, wyznaczania zadań i wykonywania ich (nawet jeśli nie są one interesujące). Pokazuje, jak radzić sobie ze stresem i rozwijać umiejętności, które pozwolą młodym ludziom osiągnąć w życiu więcej, niż mogliby się spodziewać. To książka, którą zdaniem rodziców i nauczycieli Brian Tracy powinien napisać już dawno temu. *** BRIAN TRACY jest prezesem i dyrektorem generalnym firmy Brian Tracy International oraz czołowym coachem specjalizującym się w tematyce zarządzania przedsiębiorstwami, organizowania sprzedaży, strategicznych celów działalności firm, kreatywności i psychologii sukcesu, a także zachowania poczucia własnej wartości w wykonywanej pracy. Autor dzielił się swoimi radami z ponad 1000 firmami i przemawiał do ponad 5 milionów ludzi w trakcie 5000 wykładów i seminariów w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i 70 innych krajach. Jest autorem bestsellerów „New York Timesa”, w tym dwóch najsłynniejszych: Zjedz tę żabę! oraz Psychologia sprzedaży. Łącznie wydał ponad 90 książek, które zostały przetłumaczone na 50 języków. ANNA LEINBERGER jest redaktorem, pisarzem i byłą nauczycielką szkoły średniej. Karierę nauczycielską rozpoczęła w King’s Academy w Madabie (Jordania), a przez ostatnie siedem lat zajmowała się opracowywaniem książek z założycielami start-upów oraz z wielokrotnie nagradzanymi działaczami walki o pokój na świecie i autorami bestsellerów „New York Timesa”.

MT Biznes
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-823-1217-1

Tytuł oryginalny: Eat That Frog! for Students: 22 Ways to Stop Procrastinating and Excel in School

Liczba stron: 170

Format: 141x218mm

Cena detaliczna: 42,90 zł

Tłumaczenie: Marian Waszkiewicz

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...