Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Złoto nie rdzewieje Jak inwestować w złoto?

Daniel Tokarz

Złoto nie rdzewieje Jak inwestować w złoto?

7.1

(31 ocen) wspólnie z

46,85

 

Kiedy osoba nieznająca rynku metali szlachetnych usłyszy coś o sztabce złota, wyobraża sobie przedmiot o ogromnej wartości wielkości cegły. Tak naprawdę złoto inwestycyjne jest przeznaczone dla każdego odbiorcy, ponieważ najmniejsze sztabki czy monety mają wagę już poniżej 1 grama, a ich wartość może nie przekraczać 100 zł. Ze względu na wysokość marży kupno tych monet i sztabek nie jest najbardziej opłacalne, ale z racji budowania dobrych nawyków i przetarcia szlaków warto rozpocząć inwestowanie nawet od takich małych porcji złota.
W tytule książki została zawarta nie tylko właściwość chemiczna złota, lecz także prawda ekonomiczna: złoto zachowuje wartość przez długi okres i chroni nas przed niekorzystnymi scenariuszami rynkowymi.
Jeżeli zastanawiasz się nad ulokowaniem części swojego kapitału w metalach szlachetnych lub chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę na temat złota, ta książka będzie znakomitym przewodnikiem – podpowie Ci, jak zrobić to w sposób bezpieczny i najbardziej zoptymalizowany.

Dowiesz się: dlaczego warto inwestować w złoto; jakie są wady złota; jak bezpiecznie kupić złoto; gdzie najtaniej kupić złoto; jak sprawdzić prawdziwość złota; jak sprzedać i kupić złoto w cenie zbliżonej do ceny spot; jakie produkty ze złota najlepiej wybrać; jak nie zapłacić podatku przy zakupie i sprzedaży złota; jak przechowywać złoto; jak samemu stworzyć lokatę strukturyzowaną bazującą na złocie jak analizować rynek złota i prognozować przyszłość; jak i gdzie na terenie Polski wypłukać własne złoto. I wiele, wiele więcej…

Bookplan.pl
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-613-6255-5

Liczba stron: 160

Format: 14.5x20.5cm

Cena detaliczna: 67,00 zł

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup audiobooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...