Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Zniewolenie demoniczne O działaniu nadzwyczajnym Szatana i duchowym zagrożeniu okultyzmem

Bacik Grzegorz

Zniewolenie demoniczne O działaniu nadzwyczajnym Szatana i duchowym zagrożeniu okultyzmem

7.4

(24 ocen) wspólnie z

24,90

 

Temat zniewolenia jest często pomijany lub wręcz nieobecny w nauczaniu duszpasterskim, a nieświadomość zagrożeń płynących z kontaktów z okultyzmem sprawia, że wierni dają się zwieść pozornie nieszkodliwym praktykom. Tymczasem to, co wydaje się zwykłą troską o własne zdrowie (wizyty u bioenergoterapeutów lub uzdrowicieli) lub niewinną zabawą (wywoływanie duchów, wróżby i czary), otwiera złu drzwi do naszego życia i może prowadzić do dręczeń i opętań diabelskich. Ryzyko zbłądzenia zwiększa dodatkowo fakt, iż okultyści niekiedy podają się za wyznawców i naśladowców Chrystusa, zwodząc członków Kościoła. Jak w erze New Age i etycznego chaosu odróżnić dobro od zła i rozpoznać w porę ukryte zagrożenia? Jak bronić się przed atakami Złego, nie popadając w obsesję „widzenia diabła wszędzie”?

Nowa książka Grzegorza Bacika w sposób prosty i przystępny opisuje rodzaje praktyk i zachowań okultystycznych, które mogą narazić nas na duchowe niebezpieczeństwo. Zyskując świadomość zagrożeń, możemy skutecznie chronić nasze rodziny przed wpływem okultyzmu, a rozpoznawszy objawy zniewolenia, zwrócić się po pomoc do odpowiednich osób. Autor, rozważając naturę upadłych aniołów, objaśnia zakres możliwej ingerencji złych duchów w nasze życie oraz ochrony, jaką mogą nam zapewnić nasi niebiańscy obrońcy.

Esprit
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-619-8921-9

Liczba stron: 248

Format: 125x195mm

Cena detaliczna: 24,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...