Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Zranić marionetkę

Katarzyna Grochola

Zranić marionetkę

7.0

(1181 ocen) wspólnie z

28,40

 

Pierwsza i zarazem mistrzowska książka kryminalna spod pióra Katarzyny Grocholi!

Miłość, nienawiść, zbrodnia i stare krzywdy! „Zranić marionetkę” jest to wielopoziomowa powieść o dobru i złu. Najpopularniejsza polska pisarka napisała dla nas porywający, emocjonujący, zaskakujący kryminał!


Kto decyduje o naszych losach? Kto pociąga za sznurki? Fascynujący kryminał Grocholi - Zranić marionetkę



Warszawa. W nowoczesnym apartamencie zostaje odnalezione ciało biznesmena. Policja bada sprawę, analizuje przebieg wydarzeń i stwierdza, że było to samobójstwo. Sprawy się komplikują, gdy okazuje się, że takich przypadków jest więcej. Śledczy muszą teraz zbadać sprawę pod kątem seryjnych morderstw. Czy za śmierć tych osób odpowiada jeden człowiek?

Wyjaśnienia tej sprawy podjął się Natan, policjant z wieloletnim doświadczeniem. Pomagać mu będzie Weronika, młoda antropolożka, która pisze pracę doktorską na temat samobójstw. Śledztwo doprowadza ich w rejony, które przerosły ich wyobraźnię. Zarówno Natan, jak i Weronika zmagają się z koszmarami z przeszłości.

Czy Natan i Weronika rozwiążą sprawę? Czy w tym zamieszaniu uda im się odkryć prawdę?

Katarzyna Grochola w książce Zranić Marionetkę po raz kolejny udowadnia, że jest stworzona do bycia pisarką. Jej debiutancki kryminał osiąga już status mistrzostwa. To kolejny dowód na to, że Grochola poradzi sobie z każdym gatunkiem literackim i zrobi to doskonale!

Najpopularniejsze książki autorki: Ja wam pokaże, Zielone drzwi.

Literackie
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2019-05-29

ISBN: 978-83-080-6889-2

Liczba stron: 496

Format: 123x194mm

Cena detaliczna: 42,90 zł

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka
Kup audiobooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...