Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Zwierzaczki z głośnej paczki

Kwiecińska Mirosława

Zwierzaczki z głośnej paczki

26,52

 

Książeczka sensoryczna – zawiera elementy dotykowo dwiękowe
Wspiera wszechstronny rozwój dziecka – pobudza zmysły wzroku, dotyku i słuchu
Do zabawy zachęca wyjątkowy wykrojnik w kształcie głów zwierzątek.
Całości dopełnia przyjazna rymowana opowiastka.

Maluszek towarzyszy rudemu kotkowi w poszukiwaniu przyjaciół z Głośnej Paczki. Dzięki temu poznaje kolejne zwierzaczki, głaszcze ich miłe futerka i, po wciśnięciu elementu dotykowego, słucha głosów, jakie wydają. Wyróżnikiem publikacji jest oryginalny kształt książeczki powstały z wycięcia główek bohaterów. Ilustracje są dynamiczne, zabawne, utrzymane w pogodnej stylistyce. W dymkach zapisano wyrazy dźwiękonaśladowcze, co ma służyć utrwaleniu głosów zwierząt przez dziecko. Towarzysząca rysunkom wierszowana historyjka opisuje radosny dzień z życia wiejskich zwierzątek, podkreśla siłę przyjaźni, zwraca uwagę na pozytywne aspekty ruchu na świeżym powietrzu.

Książka
• działa naróżne zmysły: wzrok, dotyk, słuch
• zapoznaje z dźwiękami wydawanymi przezzwierzęta
• pozwala pogłaskać miękkiefuterka
• rozwijawyobraźnię
• wzbogacasłownictwo
• kształtujepoczucie estetyki

Dotknij, posłuchaj

Seria książeczek sensorycznych przeznaczona dla młodszych dzieci. Pozwala na różnorodną zabawę, angażując jednocześnie kilka zmysłów. Wyróżniają ją: oryginalny kształt wykrojnika i elementy dotykowo-dźwiękowe. Uwagę maluszków skupiają też sympatyczne ilustracje oraz prosta, pełna optymizmu historyjka.

AWM Agencja Wydawnicza
Oprawa: Kartonowa

ISBN: 978-83-818-1044-9

Liczba stron: 10

Format: 21.0x23.0cm

Cena detaliczna: 49,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...