Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Życie nie lubi porządku

Agnieszka Świrniak

Życie nie lubi porządku

5.4

(5 ocen) wspólnie z

30,77

 

Klarę Poirot warto zaprosić na pogaduchy. Jej świat tchnie empatią, inteligencją, stanowczością i profesjonalizmem. Jeśli bliska jest Ci jej społeczna tolerancja i otwartość – poznaj Klarę. Jeśli chcesz się z nią pokłócić, zetrzeć w boju – i tak poznaj Klarę.
Krzysztof Petek, autor powieści przygodowo–sensacyjnych

Klara nie jest nowym wcieleniem Herkulesa Poirot, choć mają wspólne nazwisko oraz cechy, takie jak dokładność, błyskotliwość czy charyzma. Herkules miał wąsy i melonik, Klara ma wymykający się z kitki kosmyk włosów i zawsze pomalowane na czarno paznokcie. Gdańska policjantka zabierze Cię w świat, w którym każde kolejne śledztwo okaże się bardziej nieprzewidywalne i wciągające od poprzedniego. Czy Iza padła ofiarą homofobii? Kto i w jakim celu ukradł biżuterię żony premiera? Co takiego zrobił ubrany na biało biznesmen, aby zasłużyć na pseudoreligijną śmierć. Czy w sprawie zaginięcia amatora sztuki niemieckiego pochodzenia pomogą Klarze antyterroryści? I czy w natłoku policyjnych obowiązków uda jej się znaleźć nową miłość życia oraz spełnić marzenie o macierzyństwie? Na ile romans z kobietą da jej poczucie satysfakcji? A może będzie musiała raz jeszcze wypisać swoje życie w punktach i nauczyć się odgrywać te wszystkie role jednocześnie? Jedno jest pewne - przygotuj swoje szare komórki, bo bez nich lektura przygód Klary się nie obędzie!

Warszawska Firma Wydawnicza
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-801-1114-1

Liczba stron: 400

Format: 14.5x20.5cm

Cena detaliczna: 44,00 zł

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...