Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Życie po śmierci

Long Jeffrey

Życie po śmierci

6.2

(34 ocen) wspólnie z

29,90

 

Kiedy w 1998 roku powstała strona internetowa założonej przez lekarza onkologa, dr. Jeffreya Longa, Fundacji Badań nad Doświadczeniem Śmierci, nikt nie spodziewał się, jakim sukcesem okaże się to przedsięwzięcie. Bardzo szybko Fundacja zyskała ogromną popularność i na zawsze odmieniła życie jej twórcy. Przez ten czas ponad cztery tysiące ludzi podzieliło się swoimi relacjami z doświadczenia śmierci. Przy tej ilości materiału do analizy, niniejsza książka jest najobszerniejszym studium nad zjawiskiem doświadczenia śmierci, jakie kiedykolwiek powstało.

Książka przedstawia świadectwa życia po śmierci i spotkania z Bogiem oraz niezwykłe wnioski płynące z tych nowatorskich i pionierskich badań. Praktycznie nie istnieją wcześniejsze studia zgłębiające temat, który został tu przedstawiony.

Zdałam sobie sprawę, że moje „Ja jestem” tym, kim rzeczywiście jestem, zawsze byłam i zawsze będę. Cóż za szczęście! Mogłam zdecydować, czy spocząć w tej prawdzie i zostać „po drugiej stronie” czy w dalszym ciągu „grać” w bycie wymyśloną osobą. Kiedy to sobie uświadomiłam, w myślach „odwróciłam się” i zobaczyłam światło, które było jaśniejsze niż milion słońc, a które jednak nie raziło moich oczu. Światło to promieniało wszechogarniającą i bezwarunkową miłością, „wyczuwałam”, że jest obdarzone zdolnością do odczuwania i że ma „obecność” - jakby było Bogiem.

Fragment książki

AA
Broszurowa ze skrzydełkami

Data pierwszego wydania:
2018-11-08

ISBN: 978-83-786-4430-9

Tytuł oryginalny: God and the afterlife

Liczba stron: 248

Format: 150x200mm

Cena detaliczna: 29,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...