Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Życiologia czyli o madrym zarządzaniu czasem

Miłosz Brzeziński

Życiologia czyli o madrym zarządzaniu czasem

7.3

(55 ocen) wspólnie z

34,90

 

Jeżeli uważasz, że dzięki porządkom w życiu da się rozciągać czas bez końca
– spróbuj nadmuchać słoik. Powodzenia! Podobnie jak słoik, doba nie jest
rozciągliwa...
„Życiologia czyli o mądrym zarządzaniu czasem” to książka, którą powinien przeczytać każdy, kto czasami ma poczucie, że goni w piętkę. Miłosz Brzeziński, jak zwykle z humorem i bez ceregieli, prowokuje do przemyśleń nad uporządkowaniem życia. Jest to trudna sztuka w tych zwariowanych czasach, ale jeśli sam się za te porządki zabierzesz – w Twoim otoczeniu znajdzie się wielu „mistrzów”, którzy zagospodarują Twoje życie po swojemu. A najważniejsze w Twoim życiu jest to, żeby TO, co dla Ciebie najważniejsze pozostawało najważniejsze, prawda?
PS. Jeżeli dostałeś tę książkę od Kogoś w prezencie, pomyśl o nim ciepło, bo zapewne zależy temu Komuś na Twoim powodzeniu!
Miłosz Brzeziński- topowy polski trener z międzynarodowym certyfikatem coacha ICC. Konsultant CNBC Biznes i TVN w zakresie psychologii biznesu. Autor obrazoburczych felietonów, recenzji i rewolucyjnych artykułów na temat biznesu w teorii i w praktyce. Profesor Działań Skutecznych w Instytucie Kreowania Skuteczności. Konsultuje celebrytów, dziennikarzy i najwyższą kadrę menedżerską w Polsce. Denerwuje. Wyzłośliwia się. Zmusza do myślenia. Ma dwa życiowe motta (Prawdziwa pasja, to wydzieranie światu wiedzy 24 godziny na dobę oraz Wyróżnij się albo zgiń) i dwa rodzaje wizytówek (poważne i niepoważne). Regularnie gości na antenie m.in. TVN, TVN CNBC, TVP, Polskiego Radia, RMF, Antyradia.

Zwierciadło
Oprawa twarda

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-647-7608-3

Liczba stron: 230

Format: 15.2x21.7

Cena detaliczna: 34,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...