Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Colt Express Konie i dyliżans

Raimbault Christophe

Colt Express Konie i dyliżans

69,95

 

Przez równiny, wzdłuż linii kolejowej biegnie droga z Des Moines do Bismark. Obok Żelaznego Konia pędzą dyliżanse, zostawiając za sobą chmurę pyłu widoczną z odległości wielu mil. Pasażerowie dyliżansu Wells Fargo & Company smacznie śpią, gdy dogania ich Colt Express. Nie wiedzą jeszcze, że po drugiej stronie grubych skórzanych zasłon dochodzi do napadu - torami i drogą podróżuje sześciu bezwzględnych bandytów. Nie wiedzą... ale niedługo przekonają się o tym na własnej skórze.

Dodatek wprowadza trójwymiarowy model dyliżansu, który został wykonany tą samą metodą, co model pociągu. Bandyci w celu szybszego przemieszczania się pomiędzy wagonami mogą teraz użyć koni, a sam dyliżans porusza się równolegle do pociągu.

Konie pozwalają również wskakiwać na dyliżans, ale ten jest chroniony przez Konwojenta... Jednakże jeden dobrze wymierzony Cios wystarczy, by posłać go na dach wagonu przejeżdżającego pociągu. Co prawda upuści on cenną Walizkę, ale od tej pory, rozwścieczony, stanie się zmorą dla Bandytów.

W dyliżansie, poza Konwojentem i Walizką, są też Zakładnicy, za których na koniec gry będzie można uzyskać Okup. Uwaga! Każdy z zakładników jest na swój sposób irytujący i jeśli Bandyta zdecyduje się porwać któregoś z nich, będzie musiał z nim wytrwać do końca gry. Pudel Staruszki gryzie, co powoduje, że Bandyta na początku każdej rundy musi umieścić w swojej talii nową kartę Neutralnego Pocisku, a Fotograf ciągle błyska lampą i w efekcie Bandyta nie może zagrywać zakrytych kart Akcji.

Dodatek wprowadza również nowe karty Rundy oraz nowe wydarzenie, które wprowadzi jeszcze więcej zabawy do rozgrywki. Flaszki Whiskey, które od tej pory będzie można znaleźć w całym pociągu, wpłyną w interesujący sposób na zdolności bandytów.

REBEL
Format: 29.9x15.0

Cena detaliczna: 69,95 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...