Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Angielski dla leniwych. Angielski w ćwiczeniach. Poziom A1-B1

Fihel Marta

Angielski dla leniwych. Angielski w ćwiczeniach. Poziom A1-B1

32,68

 

Język angielski – poziom A1-B1

Angielski w ćwiczeniach to książka przeznaczona dla wszystkich osób uczących się angielskiego, które chciałyby powtórzyć i wzbogacić słownictwo, sprawdzić znajomość struktur gramatycznych, utrwalić zdobyte umiejętności czy zbadać swoje kompetencje językowe.

Publikacja będzie idealnym uzupełnieniem standardowego podręcznika do języka angielskiego. Składa się z krótkich rozdziałów, z których każdy poświęcony jest innemu tematowi. Zagadnienia zostały ułożone zgodnie z poziomem zaawansowania – od najbardziej podstawowych po te trudniejsze.

Urozmaicone ćwiczenia pomogą Ci opanować leksykę i konstrukcje gramatyczne w tempie dostosowanym do Twoich potrzeb. Pamiętaj, że w nauce języka obcego najważniejsza jest systematyczność – lepiej zrobić jedno ćwiczenie dziennie niż kilka raz w tygodniu. Nie musisz rozwiązywać ćwiczeń po kolei – możesz wybrać zagadnienia, które Cię interesują, które akurat są Ci potrzebne albo które chcesz opanować przed ważnym testem. Odpowiedzi do wszystkich zadań zawarte są w kluczu na końcu książki.

Jeśli:

- czujesz, że Twój podręcznik do angielskiego to za mało,

- potrzebujesz powtórki przed sprawdzianem czy egzaminem,

- chcesz wrócić do nauki, ale paraliżuje Cię lęk przed porażką,

…ta książka jest dla Ciebie!

Wydawnictwo Słówko
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: 1

ISBN: 978-83-8175-370-8

Liczba stron: 304

Format: 16.5x23.5cm

Cena detaliczna: 44,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...