Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Asa Tom 2

Jay Crownover

Asa Tom 2

7.4

(806 ocen) wspólnie z

27,80

 

Jeśli chcesz kogoś pokochać, musisz najpierw pokochać siebie.
I wybaczyć sobie…

Royal i Asa są młodzi i już doświadczeni przez życie. Ona jest policjantką, on miał problemy z prawem. Oboje chcieliby uwolnić się od przeszłości i być razem. Ale to, co każde z nich przeżyło, ciągle im towarzyszy…

ASA: „Tak, jestem z Royal. Twarda policjantka i facet, który robił rzeczy, o których woli nie pamiętać. Kocha mnie, a ja ją. Ona wie o mnie wszystko, a ja wiem, że tak naprawdę nie jest taka twarda. Nie opuszcza jej strach. A ja teraz będę musiał zadać ból jej i sobie. To przez tamtą kobietę. Kiedy przyszła do baru, gdzie pracuję, spławiłem ją. Ale kiedy potem dowiedziałem się, kim jest…
Muszę odejść. Może kiedyś wrócę, jeśli jeszcze będzie mnie chciała…”

ROYAL: „Dlaczego on to zrobił? Wiem, że wszyscy go namawiają, żeby wrócił. W tym musi być jakaś tajemnica… Walczyć, czekać czy zapomnieć?”

JAY CROWNOVER to jedna z najpopularniejszych autorek powieści o młodych dorosłych (18–25 lat), którzy podnoszą się z tragedii dzięki miłości we wszystkich odcieniach: od czułości po płomienny seks.
Powieścią Buntownik (2. miejsce listy bestsellerów Amazonu i 115 000 sprzedanych egzemplarzy), rozpoczęła cykl Naznaczeni Mężczyźni z kolejnymi tajemniczymi, zdolnymi do najskrajniejszych uczuć bohaterami.
Powieści w dwóch tomach Zaryzykuj, Niepokorny, Wierny, Rowdy i Asa weszły na listy bestsellerów literatury dla dorosłych „New York Timesa” i Amazonu.

Amber
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-241-5454-8

Tytuł oryginalny: Asa

Liczba stron: 192

Format: 12.5x20.5cm

Cena detaliczna: 27,80 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...