Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Balsam dla duszy. Opowiadania krzepiące serce

Jack Canfield, Mark Victor Hansen

Balsam dla duszy. Opowiadania krzepiące serce

6.4

(7 ocen) wspólnie z

37,91

 

Najlepsze z opowieści, które poruszyły serca ludzi na całym świecie

Jack Canfield i Mark Victor Hansen, dwóch najznakomitszych amerykańskich gawędziarzy, ofiarowuje nam humor i mądrość, nadzieję i siłę, dzięki którym łatwiej przetrzymać trudne chwile.

Jeśli pewnego dnia zechcesz przekonać kogoś do działania, zainspirować przyjaciela, nauczyć czegoś własne dziecko, w tej książce znajdziesz słowa, których szukasz...

Jack Canfield

jest założycielem serii "Balsam dla duszy". Popiera traktowanie inspirujących antologii jako osobnego gatunku. Na całym świecie jego seria sprzedała się w ponad 123 milionach egzemplarzy, co magazyn "Time" nazwał wydawniczym fenomenem. Canfield jest absolwentem na Uniwersytecie Harvarda, gdzie zdobył wykształcenie psychologiczne.

Mark Victor Hansen

jest najlepiej znany jako współautor książek z bestsellerowej serii "Balsam dla duszy". Oprócz tego napisał Power of Focus, The Aladdin Factor, Dare to Win i One Minute Millionaire, pomaga również ludziom, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem, opowiadając o możliwych drogach do sukcesu. Znany filantrop, pracuje m.in. dla takich organizacji jak Habitat for Humanity, Amerykański Czerwony Krzyż, March of Dimes i Childhelp USA.

Rebis
Oprawa twarda

Wydanie: trzecie

ISBN: 978-83-781-8822-3

Tytuł oryginalny: Chicken soup for the soul

Liczba stron: 288

Rebis

Format: 140x220mm

Cena detaliczna: 37,91 zł

Tłumaczenie: Ewelina Jagła

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...