Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Balsam dla duszy podróżnika

Jack Canfield, Mark Victor Hansen, Steve Zikm

Balsam dla duszy podróżnika

6.8

(34 ocen) wspólnie z

39,90

 

Opowiadania o przygodzie, inspiracji i życiowych olśnieniach opiewające ducha podróży
Nieważne, czy twoim ideałem podróży jest popołudnie w paryskiej kafejce, przemierzanie Ameryki załadowanym po dach kamperem czy rejs po Karaibach na pokładzie luksusowego liniowca, w Balsamie dla duszy podróżnika przeczytasz o ludziach, których spotkasz, lądach, które odkryjesz, i lekcjach, które przyjdzie ci odebrać. Opowieści zawarte w tej książce dowodzą, że w podróży, podobnie jak w życiu, to często nieplanowane wydarzenia dają nam największe możliwości rozwoju, a nieoczekiwana zmiana trasy, małe odstępstwo od wyznaczonej marszruty, uczy nas nie bać się nieznanego, lecz ochoczo przyjmować niespodzianki, które ze sobą niesie, i delektować się nimi. Balsam dla duszy podróżnika rozpali ducha przygody, pomoże odnaleźć głębszą więź z ludźmi na całym świecie i docenić dobrodziejstwa podróżowania.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen, autorzy święcącego tryumfy na listach najpoczytniejszych książek „New York Timesa” i „USA Today” bestsellerowego cyklu Balsam dla duszy, poświęcili swoje życie osobistemu i zawodowemu rozwojowi innych. Steve Zikman jest autorem książki The Power of Travel: A Passport to Adventure, Discovery and Growth, oraz felietonistą National Business Travel Association. Jest też założycielem portalu GOscape.com, którego zadaniem jest wzbogacanie i poszerzanie naszego rozumienia i uznania dla podróży, przyrody i przygody zwanej życiem.

Rebis
Oprawa twarda

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2011-08-01

ISBN: 978-83-751-0623-7

Tytuł oryginalny: Chicken Soup for the Traveler's Soul

Liczba stron: 368

Rebis

Format: 135x215mm

Cena detaliczna: 39,90 zł

Tłumaczenie: Ewelina Jagła, Paweł Korombel

Rok wydania: 2011

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...