Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Brrr! Gdzie zniknęły dinozaury?

Kes Gray

Brrr! Gdzie zniknęły dinozaury?

24,95

 

Przezabawna i urocza, książka, urzekająca żywiołową kolorowością pięknych ilustracji. Zachęca do wzajemnej pomocy, solidarności i współpracy. Nie tylko dla miłośników dinozaurów!

Brrr! Nadchodzi epoka lodowcowa. Temperatura na Ziemi gwałtownie spada i dinozaurom zaczyna być zimno. Przydałyby się im ciepłe wełniane swetry. Ale przecież dinozaury nie umieją robić na drutach. A może jednak… jeśli zabiorą się do tego RAZEM?

• Ta książka bawiąc, rozwija nieposkromioną wyobraźnię i abstrakcyjne poczucie humoru dziecka.
• W pełną przygód bajkową fabułę wplecione są nazwy gatunków dinozaurów i ich cechy charakterystyczne.

"Przepięknie wydana, utrzymana w zimowym klimacie pokazuje najmłodszym, na czym polega wzajemna współpraca. W piękny sposób pokazuje, że nie we wszystkim musimy być dobrzy. Okraszona nutą dobrego humoru stanowi prawdziwy trening dla dziecięcej wyobraźni :-)"
@zaczytany_franek

"Urocza, zwariowana, tryskająca humorem i ogromnym optymizmem opowieść o wielkim zlodowaceniu i przemarzniętych dinozaurach. Koniecznie sięgnijcie po tę książkę. Uśmiałam się przy niej do łez. To świetna, komiczna i lekka historia. To bardzo przyjemna lekcja empatii i współdziałania". @biblioteka.malych.czytaczy

"Amberek po raz kolejny skradł nasze serduszka tak wartościową i oryginalną lekturą". @ha_lin_ka

"Książka jest świetna, uczy współpracy, działania w grupie, solidarności, kreatywności, rozwija wyobraźnię, a co najważniejsze – jest pięknie wydana". @adiwdrodze

Amber
Oprawa twarda

Wydanie: 2

ISBN: 9788324182701

Tytuł oryginalny: Brrr! Where Did the Dinosaurs Really Go?

Liczba stron: 40

Format: 28.5x28.5cm

Cena detaliczna: 49,90 zł

Tłumaczenie: Małgorzata Cebo-Foniok

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...