Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Buduj życie odpowiedzialnie i zuchwale

Kamila Rowińska

Buduj życie odpowiedzialnie i zuchwale

7.5

(195 ocen) wspólnie z

41,69

 

Książkę „Buduj życie odpowiedzialnie i zuchwale” napisałam wtedy, kiedy przeszłam przez największe „sztormy” mojego życia. Śmierć mamy, ojczyma, diagnozę guzów piersi, rozwód. Dlatego jest niezwykle osobistą pozycją, zawierającą prywatne historie oraz ćwiczenia coachingowe, po które sięgnęłam po to, aby:

odkryć swoją życiową misję oraz wartości,
odbudować wiarę i pewność siebie,
pozbyć się blokujących mnie przekonań,
odkurzyć marzenia i sięgnąć po nie.

Książka, w krótkim czasie stała się bestsellerem, a teraz doczekała się III wydania!

Świat wokół nas jest niestały, a my jesteśmy pełni pytań i niepewności. Zapracowani, niewyspani, nakręceni, w pogoni za lepszym jutrem, staramy się sprostać wymaganiom świata. Media, pieniądze, moda, kariera, hedonizm, szczątki wartości, brak wiary i pewności siebie… to wszystko wybija z rytmu i prowadzi do zagubienia.
Czy miewasz czasami takie chwile, gdy Twoje życie zaczyna kręcić się w szybkim tempie, dzień po dniu wykonujesz rutynowe czynności i nagle łapiesz się na refleksji, że „coś” powinieneś zmienić?
Chcesz zatrzymać się i na nowo określić kierunek działania? Sprawdzić stan swojego życiowego konta? Zajrzeć do szuflad, wyrzucić z nich wszystko i przejrzeć na nowo? Spojrzeć na swoje życie z lotu ptaka i na tyle, na ile to obiektywnie możliwe, sprawdzić swój poziom zadowolenia z poszczególnych jego części?

RBC International
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-947-3115-1

Liczba stron: 236

Format: 14.0x20.2cm

Cena detaliczna: 47,00 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...