Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Desery KETO bez cukru, bez glutenu

Ewelina Podrez-Siama

Desery KETO bez cukru, bez glutenu

49,99

 

Czy będąc na diecie ketogenicznej, musimy unikać słodkości? Nie wolno nam zjeść kawałka tortu, muffinki albo skosztować lodów? Oto dobra wiadomość: od czasu do czasu można pozwolić sobie na małe co nieco!
Niezależnie od tego, czy ograniczasz cukier, węglowodany, unikasz glutenu albo laktozy, możesz próbować nowych rzeczy i cieszyć się jedzeniem!
W tej książce znajdziesz przepisy na nieskomplikowane i smaczne desery. Wszystkie bez dodatku mąki pszennej, ze składników dobrej jakości. To receptury, które mogą stanowić inspirację do samodzielnego komponowania kolejnych słodkości.

W poradniku zawarto 70 przepisów na:
• desery ekspresowe,
• ciasta (torty, serniki, tarty z pysznymi kremami),
• ciasteczka i muffinki,
• kremy i musy,
• domowe lody, omlety, naleśniki, gofry.

Ewelina Podrez-Siama to domowy szef kuchni i amatorka diety ketogenicznej. Na co dzień jest przedsiębiorczynią i prezeską agencji digital marketingu Fox Strategy oraz specjalistką SEO, a prywatnie miłośniczką psów, entuzjastką domowego ogrodnictwa i fanką seriali. Od początku swojej przygody z ketozą prezentuje własne starannie dopracowane przepisy na blogu Ms-Fox.pl.




Opis księgarni

Ewelina Podrez-Siama, autorka tej książki, zadaje pytanie, które nurtuje wielu z nas: czy na diecie ketogenicznej można zjeść coś słodkiego? I udziela odpowiedzi, która z pewnością ucieszy każdego łasucha - tak, można! Lecz jak to zrobić, nie łamiąc zasad diety? Na to pytanie odpowiada w swojej książce, w której znajdziemy aż 70 przepisów na różnego rodzaju desery.

Czytając ten poradnik, dowiemy się, jak przygotować ekspresowe desery, które zachwycą smakiem, a ich wykonanie nie zabierze nam wiele czasu. W książce znajdziemy także przepisy na ciasta - od klasycznych tortów i serników, po tarty z pysznymi kremami. Autorka nie zapomniała również o ciasteczkach i muffinkach, które z pewnością ucieszą nie tylko nas, ale i naszych najbliższych. Oprócz tego, dowiemy się, jak zrobić domowe lody, omlety, naleśniki czy gofry - wszystko w wersji keto!

Wszystkie przepisy są przystępne, a składniki, z których są wykonane, to produkty dobrej jakości. Autorka zachęca do samodzielnego eksperymentowania i komponowania własnych wersji słodkości. Książka 'Desery na diecie ketogenicznej' to prawdziwa kopalnia wiedzy dla każdego łasucha, który nie chce rezygnować ze słodkości, mimo przestrzegania diety ketogenicznej.

Ewelina Podrez-Siama, to nie tylko autorka książki, ale także blogerka kulinarna i miłośniczka diety ketogenicznej. W swoim codziennym życiu jest przedsiębiorczynią i prezeską agencji digital marketingu Fox Strategy, a także specjalistką SEO. W wolnym czasie jest miłośniczką psów, entuzjastką domowego ogrodnictwa i fanką seriali.

RM
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-815-1650-1

Liczba stron: 184

Format: 16.5x23.5cm

Cena detaliczna: 49,99 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...