Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Duchowa moc empatii Jak rozwinąć dar intuicji i współczucia

Cyndi Dale

Duchowa moc empatii Jak rozwinąć dar intuicji i współczucia

3.7

(3 oceny) wspólnie z

34,90

 

Empatia to most, który ponownie nas przybliża – do samych sie­bie oraz innych. Jest jak ścieżka, na której nieustannie prze­kształcamy doświadczenia fizyczne w lekcje duchowe. Prowadzi ona wprost do drzwi aktywnego współczucia, tego wewnętrznego głosu każącego ulżyć w cierpieniu drugiemu człowiekowi poprzez podjęcie empatycznego dzia­łania i wzniesienie się na wyżyny miłości.

Niniejsza książka ma postać praktycznego prze­wodnika, który pomoże ci poszerzyć świadomość empatii i sposobu jej dzia­łania. Czytając relacje z życia autorki – wieloletniego doradcy intuicyjnego, i jej pacjentów, możesz spodziewać się chwil olśnienia, kiedy ujrzysz własne odbicie w do­świadczeniach, którymi się z tobą podzieli.

Dzięki prezentowanym w tej książce praktycznym krokom i wskazówkom:
– Poznasz 6 stylów empatii, nauczysz się rozpoznawać je u siebie i innych ludzi, a także zdobędziesz cenne narzędzia, dzięki którym będziesz mógł w pełni wykorzystać swe zdolności empatycz­ne, niezależnie od właściwego tobie stylu.
– Zyskasz dostęp do trzech najważniejszych narzędzi, za pomocą których uzdrowisz siebie i polepszysz swoje relacje w sferze związków, pracy czy rodzicielstwa.
– Nauczysz się przywoływać swoje moce empatyczne zawsze wtedy, gdy będziesz ich potrzebował – dzięki czemu nawiążesz poprawne więzi z innymi ludźmi, zwierzętami oraz przyrodą w ogóle.

Ta książka obudzi w tobie wrodzoną zdolność empatii, odmieni twoje życie i sposób postrzegania świata.

Samsara
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-646-4574-7

Liczba stron: 260

Format: 145x205mm

Cena detaliczna: 34,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...