Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Duchowość zdrowa emocjonalnie dzień po dniu Rozważania

Scazzero Peter

Duchowość zdrowa emocjonalnie dzień po dniu Rozważania

31,08

 

Książka Petera Scazzero to przełomowe rozważania, które zmienią życie każdego, kto pragnie bardziej ukierunkować i uporządkować swój czas z Bogiem.

W tych przełomowych rozważaniach autor zapoznaje czytelnika z dawną dyscypliną duchową znaną jako codzienna liturgia. Jej główne założenie jest proste: musimy w sposób zamierzony zatrzymać się, aby móc co najmniej dwukrotnie w ciągu dnia przebywać z Bogiem, praktykując tym samym Jego realną obecność w naszym życiu.

Wątki przewodnie każdego z ośmiu tygodni rozważań zostały zaczerpnięte z bestsellerowej książki Duchowość zdrowa emocjonalnie, której lektura nie jest jednak konieczna dla podjęcia rozważań. Autor proponuje dwie pory codziennych rozważań: poranek/południe i południe/wieczór, a przeznaczyć na nie trzeba od pięciu do dwudziestu minut.

Peter Scazzero jest założycielem dużego, wielokulturowego i wieloetnicznego Kościoła New Life Fellowship w nowojorskiej dzielnicy Queens. Przez dwadzieścia sześć lat był tam starszym pastorem, a obecnie służy jako pastor nauczający. Napisał dwa bestsellery – Kościół zdrowy emocjonalnie i Duchowość zdrowa emocjonalnie – oraz założył przełomową służbę duchowości zdrowej emocjonalnie, która ma na celu wyposażyć Kościoły w głęboki, ugruntowany paradygmat formacji duchowej opartej na zdrowiu emocjonalnym i duchowości kontemplacyjnej.

Szaron
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-824-7057-4

Tytuł oryginalny: Emotionally Healthy Spirituality Day by Day

Liczba stron: 224

Format: 13.5x20.5cm

Cena detaliczna: 54,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...