Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Durarara!! 7
7.4

(19 ocen) wspólnie z

29,23

 

„Przecież nic specjalnego nie zrobiłem. To zasługa wszystkich Dolarów”
W Tokio wciąż trwa majowy długi weekend. Dzień po tym, jak Izaya został ugodzony nożem przez tajemniczego napastnika, w Ikebukuro nadal odczuwalne są rezultaty szeregu niezwykłych wydarzeń, które zainicjował. Tymczasem życie toczy się dalej, a kolejne osoby będą miały szansę odpocząć od monotonii dnia codziennego. Para przechadzająca się po mieście, kobieta szpiegująca partnerkę swojego brata, dziewczynka pragnąca zdobyć siłę pozwalającą zabić najniebezpieczniejszego mężczyznę w dzielnicy, niewinne bliźniaczki nieprzejmujące się losem starszego brata, Rosjanka pozbawiona wiary w siebie, członek yakuzy rozpamiętujący dawną miłość, podziemny lekarz chcący rozkoszować się wakacyjną wycieczką oraz wiecznie zamartwiający się Bezgłowy Jeździec…
A teraz wszyscy razem, DRRR!!x7!

Kotori
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-657-2229-4

Tytuł oryginalny: Durarara!

Liczba stron: 256

Format: 13.0x18.0cm

Cena detaliczna: 39,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...