Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Dziennik zdrowia 2018 Naturalne metody leczenia

Zbigniew Ogrodnik

Dziennik zdrowia 2018 Naturalne metody leczenia

12,90

 

Pośród rozmaitych periodyków kalendarzowych „Dziennik Zdrowia” zajmuje szczególne miejsce, jest bowiem nie tylko kalendarzem, ale przede wszystkim dobrym kompendium praktycznej wiedzy o przyrodzie i jej dobrodziejstwach dla człowieka. Znajdziemy w nim nie tylko sposoby samodzielnego sporządzania z ziół, warzyw i owoców naparów, nalewek, kremów czy też maseczek, ale także zasady ich stosowania przy określonych dolegliwościach. Zastosowany przez autora podział na części pozwoli czytelnikom łatwiej poruszać się w temacie: • HOROSKOP – tegoroczny horoskop dotyczy głównie sekretów alkowy związanych z poszczególnymi znakami zodiaku. • DOMOWE LEKI – przydatne receptury na nalewki, napary, odwary, płukanki itd. oraz wskazówki, jak bezpiecznie korzystać z domowej apteczki. • PORADY NA RÓŻNE KŁOPOTY I DOLEGLIWOŚCI – ta część dziennika zawiera wskazówki, jak skutecznie uchronić się i jak postępować w przypadku m.in. świątecznego obżarstwa, choroby lokomocyjnej, meteoropatii czy odmrożeń. • KOSMETYKI NATURALNE – receptury na maseczki, kremy, odżywki i inne specyfiki, które warto zastosować przy defektach urody lub w celu ich uniknięcia. • PRZYPRAWY – to przepisy z wykorzystaniem przypraw wspomagających zdrowie, powszechnie znanych i tych mniej popularnych. • SOKI Z OWOCÓW – zawarte w nich bogactwo witamin, minerałów i innych związków chemicznych nie tylko dodaje smaków, wzmacnia również ich siłę leczniczą. „Dziennik Zdrowia” nie tylko wzbogaci domową biblioteczkę, ale również może być doskonałym prezentem dla najbliższych i przyjaciół.

Videograf
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-783-5618-9

Liczba stron: 128

Format: 160x235mm

Cena detaliczna: 12,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...