Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Eureka 60 sposobów: na dobre pomysły

Kevin Duncan

Eureka 60 sposobów: na dobre pomysły

5.5

(2 oceny) wspólnie z

19,94

 

Bądź twórczy, rzucaj pomysłami i realizuj je z nami! Wystarczy jeden dobry projekt, aby odnieść sukces.
Z poradnika krok po kroku dowiesz się:
jak wpaść na nowy pomysł, jak go dobrze opisać za pomocą dostępnych technik wizualnych, jak nim rozplanować pracę, jak go rozwinąć i dalej nad nim pracować, jak wprowadzić go w życie. Książka powstała na bazie doświadczeń międzynarodowych konsultantów, naukowców, studentów MBA i menedżerów. W każdej z pięciu kluczowych części poświęconych kreowaniu pomysłów, przedstawiono diagramy w formie plastycznej oraz w przystępny sposób wyjaśniono, jak je zastosować w praktyce. Poradnik zawiera użyteczne porady i szkice. Pod każdym rozdziałem zamieszczono praktyczne ćwiczenia.
Książka należy do serii Inspiracja i kreatywność
W najbliższym czasie w serii ukażą się:
Od myślenia do olśnienia. 60 diagramów: jak wizualnie rozwiązywać problemy, Kevin Duncan
Postaw na swoim. Praktyczne sposoby: jak wywierać wpływ na innych, Nicole Soames
Kevin Duncan jest doradcą biznesowym, ekspertem ds. marketingu i mówcą motywacyjnym. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży reklamy i komunikacji. Od kilkunastu lat doradza firmom w prowadzeniu biznesu.
Autor 20 książek biznesowych, m. in. I co z tego. Najważniejsze pytania dotyczące biznesu (2018), Start: Jak uruchomić własną firmę (2009), Zaznacz: załatwione! Jak wykonywać zadania do końca (2013) oraz bestsellerowego poradnika Od myślenia do olśnienia. 60 diagramów, które uczą jak wizualnie rozwiązywać problemy (The Diagram Book). Prawa do niego sprzedano do ponad 10 krajów. Po jego sukcesie napisał kolejny pt. Eureka! 60 sposobów na dobre pomysły („The Ideas Book”).

Zwierciadło
Oprawa twarda

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-813-2115-0

Tytuł oryginalny: The Ideas Book

Liczba stron: 120

Format: 12.0x18.0cm

Cena detaliczna: 36,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...