Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

F**k it! Oto jest odpowiedź!

Parkin John C., Pollini Gaia

F**k it! Oto jest odpowiedź!

5.3

(7 ocen) wspólnie z

14,95

 

Nabierz dystansu do ważnych i nieważnych wyborów życiowych!

Czy mogę zjeść to ciastko?
Czy muszę ubrać się elegancko?
Czy moi dzisiejsi goście nie zostali ostatnio weganami?
Czy mam pojechać do Meksyku, a może na Islandię?
Czy uda mi się znaleźć czas na spotkanie z przyjaciółmi?

Liczba pytań, na jakie musimy odpowiedzieć sobie każdego dnia, wszystkich nas przyprawia o zawrót głowy, a niektórych nawet o nerwicę i rozstrój żołądka. Każde działanie poddajemy analizie, jakby chodziło co najmniej o życie, a nie o drobiazgi niewarte większej uwagi. Jeśli przygnębia Cię konieczność ustawicznego podejmowania decyzji „tak” lub „nie”, ułatw sobie życie i... pieprz to!

Filozofia „Pieprz to!” pozwala ukoić skołatane nerwy, przestać przejmować się ciągłymi wyborami i zająć się tym, co naprawdę ważne. Ta książka jest zaś skarbnicą odpowiedzi na pytania, z którymi borykasz się każdego dnia. Ułóż się wygodnie, weź ją do ręki i otwórz w dowolnym miejscu. Znajdziesz tam odpowiedź, która na pewno pomoże Ci rozwikłać problem, choć niekoniecznie tak, jak sobie to wyobrażasz. Złap dystans do siebie i swoich problemów i zobacz, co proponują Ci John i Gaia. To w końcu eksperci, którzy w swoim własnym życiu praktykują „Pieprz to!” z fantastycznym skutkiem!

Zdaj się na los, poczuj magię przypadkowej odpowiedzi, która uwolni Twoje najgłębsze, ukryte pragnienia. Twoje — nie ciotki, żony, męża, szefa czy sprzedawcy samochodów. A jeśli nie będziesz zadowolony z tego, co przeczytasz... cóż... zrelaksuj się i pieprz to!
Pieprz to i żyj pełnią życia!

Sensus
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-283-2727-6

Liczba stron: 248

Format: 16.5x16.5

Cena detaliczna: 29,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...