Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Intensywne doznania To 1 Niegrzeczny szef

Whitney G.

Intensywne doznania To 1 Niegrzeczny szef

6.4

(2514 ocen) wspólnie z

17,37

 

„Niegrzeczny szef” to nowa część serii „Domniemanie niewinności” od bestsellerowej autorki „Turbulencji”!

Michael Leighton pracuje jako dyrektor nowojorskiego wydawnictwa. Uznawany jest za znanego playboya. Mężczyzna poszukuje nowej asystentki. Twierdzi, że wszystkie, które pojawiały się dotychczas nie spełniały jego oczekiwań. Wiedział, że musi wziąć sprawy w swoje ręce by zatrudnić najlepszą z najlepszych. W taki właśnie sposób pojawiła się ona…

Mya rozpoczęła pracę w wydawnictwie. Jednak nie wszystko układało się po jej myśli. Nienawidzi swojego szefa i uważa, że jest to arogancki i niegrzeczny typ. Jedyne co powstrzymywało ją przed zwolnieniem się był fakt, że Leighton całkiem nieźle płaci no i… Jest niezwykle pociągający. Jednak pewne granice zostały przekroczone. Mya decyduje się zrezygnować z pracy i szukać szczęścia w innej firmie.

Szef dowiaduje się o decyzji kobiety. Jedno wie na pewno- nie może pozwolić jej odejść. Uważa, że Mya jest niezastąpiona w swojej pracy. Ta kobieta ma w sobie coś więcej. Leighton ma plan. Chce jej udowodnić, że jeszcze nie wie na co go stać.

Wydawnictwo Kobiece
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-664-3692-3

Tytuł oryginalny: Naughty Boss

Liczba stron: 168

Wydawnictwo Kobiece

Format: 13.5x20.5cm

Cena detaliczna: 29,90 zł

Komentarze i recenzje nie są potwierdzone zakupem

Magda O.

Wciągająca!

Strasznie mi szkoda, że ta historia skończyła sie tak szybko! Mogę śmiało stwierdzić, że to książka do przeczytania w jeden dzień. Nie chodzi o to, że jest krótka ale niesamowicie wciągająca.

Michael Leightonto typ aroganckiego podrywnisia, który ma całą masę kobiet i uważa, że cały świat jest dla niego. Dopiero, gdy Mya postanawia się zwolnić zauważa, że nie jest tak idealnie. Michael otwiera się przed nią. Co z tego wyjdzie? Sprawdzcie koniecznie! 

 

 

Agata Kowal

Liczę na więcej!

Mya wydawała się grzeczną i łagodną kobietą, a tu... Takie zaskoczenie! Książka jest bardzo lekka i śmieszna. Wiele fragmentów rozbawiło mnie do łez. Oby więcej takich tytułów! Dla mnie ekstra!
Marzena Lipska

Polecam

Ta książka ma tylko jedną wadę...

Jest tak przyjemna i wciągająca. To idealna książka na leniwe popułudnia. Jestem pewna, że sięgnę po kolejne książki od autorki i nadrobię zaległości. Moim zdaniem to jedna z fajniejszych książek jakie miałam okazję przeczytać.

Polecam!

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...