Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Język polski słowa na start! NEON podręcznik dla klasy 4 szkoły podstawowej EDYCJA 2023-2025

Anna Klimowicz

Język polski słowa na start! NEON podręcznik dla klasy 4 szkoły podstawowej EDYCJA 2023-2025

42,86

 

Podręcznik „NOWE Słowa na start! 4” realizuje dokładnie te treści, których wymaga podstawa programowa – w sposób przemyślany i uporządkowany (spiralny układ treści). W nowej edycji 2023–2025 jest ściśle zintegrowany z systemem NEON, w którym są dostępne różnorodne zasoby cyfrowe, wspierające współczesnego ucznia w zdobywaniu wiedzy, a nauczycielowi pozwalające w bardziej komfortowy sposób przygotowywać angażujące lekcje.Regularne powtórki, przygotowane w przystępny sposób, zwiększają szanse każdego ucznia na zrozumienie i opanowanie treści przedmiotowych.Atrakcyjne opracowania lektur obowiązkowych z uwzględnieniem ciekawostek i niezbędnych dla odczytania utworów kontekstów sprawiają, że nawet dawne utwory są dla uczniów zrozumiałe.Przyjazne opracowania form wypowiedzi pisemnej uwzględniają nie tylko wskazówki dla piszących, lecz także wzorcowe prace, przydatne słownictwo oraz ćwiczenia o zróżnicowanym stopniu trudności, które pozwalają wyćwiczyć umiejętności pisarskie.Systematyczny kurs ortografii, bazujący na rozwiązaniach angażujących różne zmysły i mnemotechnikach, przygotowuje uczniów do praktycznego stosowania reguł pisowni we własnych pracach.Stopniowe oswajanie uczniów z formułą zadań egzaminacyjnych umożliwia rzetelne przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty.Interaktywne zasoby w NEONbooku do każdego tematu sprawiają, że lekcje stają się dla uczniów angażujące i zachęcają ich do samodzielnego zdobywania wiedzy.

Nowa Era
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-2674-691-8

Liczba stron: 344

Cena detaliczna: 42,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...