Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Kolekcjonerka zbrodni

Zuzanna Pol

Kolekcjonerka zbrodni

6.5

(118 ocen) wspólnie z

26,57

 

Młoda dziewczyna prowadzi nietypowego bloga. Zbiera informacje o zbrodniach, z nagłego porywu, przypadkowych, czy sąsiedzkich nieważne w jaki sposób dokonanych. Udaje jej się dotrzeć do policyjnych akt i doniesień z prasy, a wszystkie zdobyte informacje zamieszcza na swoim blogu. Wyobraża sobie, że morderstwa te mogły wydarzyć się tuż obok niej. Książka „Kolekcjonerka zbrodni” opowiada o wyjątkowej kolekcjonerskiej pasji, kryminalnych historiach i ich przyczynach.

Bellona
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-111-5838-2

Liczba stron: 284

Format: 13.5x21.5cm

Cena detaliczna: 39,90 zł

Komentarze i recenzje nie są potwierdzone zakupem

Wioletta Kłos

Bardzo dobra książka

Brutalna rzeczywistości i realne opisy, coś dla fanatyków kryminalistyki. Niekompletne wypowiedzi oskarżycieli, powodowały, że w celu uzyskania kompletnych informacji sięgałam w głąb internetu. Książka ta była dla mnie niezwykle ciekawa i szczerzem mogę ja Wam polecić.
Jola Nowak

Mocna

Książka przedstawiająca brutalne historie z przeszłości. Niektóre z nich były mi nawet znane, ale dane zostały zmienione i pojawiło się kilka błędów, które wzbudzały moją ciekawość. Jeśli interesujesz się kryminałami jest to książka dla Ciebie !
Kornelia Osmańska

Wyjątkowa

Książka ta z pewnością dostarczy Ci wiele emocji. Niejednokrotnie zadziwiła mnie historia i akcja przedstawiona w książce, od której nie mogłam się oderwać, by poznać jej zakończenie..

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...