Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Lecznicza moc koloru

Teresa Stąpór

Lecznicza moc koloru

5.7

(3 oceny) wspólnie z

13,34

 


Dlaczego osoby znerwicowane źle reagują na barwę żółtą?
Co symbolizuje czerń?
Jakie schorzenia można leczyć zielenią?
Czym charakteryzują się osoby noszące ubrania w kolorze czerwonym?
Mało kto zdaje dziś sobie sprawę z potęgi otaczających nas barw, z tego, że świat kolorów może mieć istotne znaczenie dla naszego zdrowia, temperamentu i zachowania. Najwyższy czas to zmienić! Teresa Stąpór w swojej niewielkiej acz treściwej książce przedstawia mnóstwo informacji na temat chromoterapii – nauki o leczeniu za pomocą koloru. Można się z niej dowiedzieć, czym jest barwa, dlaczego kolory potraw mają wpływ na nasze zdrowie, jakimi kolorami wspomagać leczenie poszczególnych schorzeń, co o mocy barw mówi feng shui, z jakimi innymi naturalnymi metodami dobrze łączyć chromoterapię itd. Nauka ta znana jest od niepamiętnych czasów, popularna była już w starożytnych Chinach, Indiach i Egipcie. Z pewnością warto skorzystać z doświadczeń całych pokoleń i wspomóc tradycyjne, konwencjonalne leczenie kolorem.
Dowiesz się czy można kolorem uleczyć nieuleczalne. Czy to możliwe? Tak!

Astrum
Oprawa miękka

Wydanie: 2

Data pierwszego wydania:
2015-06-22

ISBN: 978-83-7277-824-6

Liczba stron: 114

Format: 14.0x20.4cm

Cena detaliczna: 19,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...