Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Magia na co dzień Pozytywna energia dla Ciebie i twojego domu

Tess Whitehurst

Magia na co dzień Pozytywna energia dla Ciebie i twojego domu

6.7

(3 oceny) wspólnie z

34,30

 

Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się poczuć wspaniale bez jakiegokolwiek szczególnego powodu? Czy nagle zauważyłeś, że powietrze ma lepszy smak i pełniej wypełnia Twoje płuca, kolory są bardziej wyraziste, a Twoja dusza wręcz wznosi się ku niebu? Jeśli poczułeś coś podobnego to wysoce prawdopodobne, że byłeś pod wpływem dobrej energii odpowiedzialnej za magiczne doznania w naszym życiu. Jeśli chciałbyś doświadczać jej na co dzień, są na to niezawodne sposoby.
Znajdziesz je w nowej książce autorki bestsellerowego „Magicznego domu” i znanej specjalistki od Feng Shui oraz kreowania magii w codziennym życiu. Dzięki poradom zawartym w tej publikacji każdy może stworzyć wokół siebie środowisko, które polepszy stan jego duszy. Co więcej, dowiemy się także, jak możemy magicznie oddziaływać na każdą sferę swojego życia.
Wszystko za sprawą prezentowanego przez Autorkę łatwego do zastosowania systemu wytwarzania dobroczynnej energii umożliwiający pozytywne zmierzenie się z każdą sytuacją czy wyzwaniem. Do każdego zadania podejdziemy z pewnością siebie, jasnością umysłu i świadomością otaczającej nas łaski. Stworzymy również warunki życia, jakich pragniemy oraz wyostrzymy własną intuicję. We własnym mieszkaniu wykreujemy uświęconą przestrzeń, w której zawsze będziemy w stanie naładować wewnętrzny akumulator. Wyeliminujemy ze swojego życia także strach dzięki otoczeniu magiczną ochroną siebie i swoich najbliższych.
Wprowadź pozytywną magię do swojego życia.

Studio Astropsychologii
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-737-7570-1

Liczba stron: 224

Format: 14.5x20.4

Cena detaliczna: 34,30 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...