Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Marcowe fiołki

Sarah Jio

Marcowe fiołki

7.3

(1808 ocen) wspólnie z

24,78

Nowe wydanie na specjalne życzenie polskich czytelniczek

Najlepsza książka roku według Library’s Journal

Dziesięć lat temu Emily miała wszystko. Dziś jej kariera leży w gruzach, a ukochany mąż zabiera z ich mieszkania ostatni karton i odchodzi do innej kobiety. Załamana Emily wyjeżdża na wyspę, na której jako dziecko spędzała beztroskie wakacje. Tu będzie mogła odpocząć, wyleczyć rany.
Ale wymarzony spokój nie trwa długo. Kim jest Jack, tajemniczy artysta, od którego ciotka każe jej się trzymać z daleka? I czemu historia z odnalezionego pamiętnika tak bardzo przypomina Emily jej własne życie?

Między Słowami
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: drugie

Data pierwszego wydania:
2014-03-05

ISBN: 978-83-240-2499-5

Tytuł oryginalny: The Violets of March

Liczba stron: 304

Między Słowami

Format: A5

Cena detaliczna: 34,90 zł

Tłumaczenie: Julia Gryszczuk-Wicijowska

Jodi Picoult

Co powstanie, gdy połączysz historię miłosną i tajemnicę z przeszłości? "Marcowe fiołki", pełną niespodzianek opowieść o tym, że przeszłość zawsze do nas wraca

Agnieszka Więdłocha

Niezwykłe historie i rodzinne tajemnice. Czytałam z prawdziwą przyjemnością!

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...