Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Medycyna holistyczna Tom 7 Układ hormonalny

Rosina Sonnenschmidt

Medycyna holistyczna Tom 7 Układ hormonalny

26,00

 

Czy doświadczasz objawów długotrwałego stresu, którymi są otępienie i wrażenie pustki w głowie, zawroty głowy występujące podczas obrotów ciała albo związane z czynnością układu przedsionkowego, mdłości i panikę? Są to oznaki nieprawidłowej pracy hormonów spowodowane nadmiarem stresu. Jeśli je odczuwasz skorzystaj z podpowiedzi cenionej terapeutki, która w tej książce proponuje naturalne, bezpieczne i skuteczne techniki odzyskania równowagi hormonalnej organizmu. Dzięki nim zharmonizujesz pracę nadnerczy i tarczycy, poprawisz sferę seksualną i relacje. Poznasz zasady diety, która poprawia funkcjonowanie gruczołów dokrewnych. Naturalna recepta na równowagę hormonalną kobiet i mężczyzn.

Vital
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-816-8314-2

Tytuł oryginalny: Endocrine Glands

Liczba stron: 312

Format: 14.5x20.5cm

Cena detaliczna: 44,40 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...