Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Mój ślub mój styl

Piechota Magdalena, Waltz Karolina

Mój ślub mój styl

6.0

(1 ocena) wspólnie z

44,95

 

PIERWSZY POLSKI PRZEWODNIK PO ŚLUBNYCH STYLACH! Mój ślub, mój styl to wyjątkowa książka ślubna stworzona przez Karolinę Waltz, założycielkę bloga ślubnego Bridelle.pl, oraz fotografkę ślubną Magdalenę Piechotę.
To pierwszy polski przewodnik po stylistykach ślubnych obejmujący aż 42 najpopularniejsze, najpiękniejsze i najbardziej aktualne trendy ślubne. Książka składa się z sześciu rozbudowanych rozdziałów – każdy z nich poświęcono wybranej grupie stylów. Dzięki konkretnym i praktycznym poradom dotyczącym najważniejszych kwestii dowiesz się, jak spójnie i gustownie stworzyć wizualną oprawę ślubu oraz wesela.
Największymi atutami tej unikalnej, ponad 300-stronicowej książki są: rozmaitość inspiracji w każdym stylu, profile panien młodych, kilkadziesiąt palet kolorystycznych podzielonych na pory roku, tabele z gatunkami kwiatów, mnóstwo kreatywnych pomysłów, olśniewająca szata graficzna, przeszło 300 zdjęć, które powstały podczas autorskich sesji fotograficznych.
Kierując się poradami najbardziej znanej blogerki ślubnej w Polsce oraz wyśmienitej fotografki, każda para będzie mogła w bardziej świadomy sposób podejmować decyzje dotyczące wszystkich elementów wpływających na stylistykę ślubu. Książka będzie też nieocenioną pomocą dla usługodawców z tej branży: fotografów, dekoratorów, florystów, stylistów, projektantów papeterii i cukierników.
Od dłuższego czasu uważamy Bridelle za wspaniałą przyjaciółkę Anny Campbell i lidera na polskim rynku ślubnym, więc jestem podekscytowana, że mogę być partnerem tej pięknej nowej książki. Uwielbiam styl Karoliny i zdjęcia Magdy. To świetny i kreatywny zespół i mam zaszczyt współpracować z nimi. fragment Przedmowy Anny Campbell Śluby mają niezwykły potencjał, aby wyrazić jednocześnie dwa rodzaje piękna. Zjawiskową oprawę, dopracowane detale i pomysłowe rozwiązania oraz wyjątkowe emocje, bliskość i intymność. Zachęcamy do celebrowania przygotowań do ślubu i połączenia obu rodzajów piękna – tego materialnego oraz tego niewidocznego dla oczu. Niech unikatowa oprawa ślubu podkreśli autentyczną pasję, zaangażowanie i emocje, które są między wami. Zawarłyśmy w książce nasze ponad 15-letnie doświadczenie w branży ślubnej. Przekazałyśmy w niej wiedzę o estetycznej i kreatywnej stronie organizacji ślubu, aby ten wyjątkowy dzień miał osobisty i unikatowy styl. Wasz styl. Karolina Waltz i Magdalena Piechota

Galaktyka
Oprawa twarda

ISBN: 978-83-757-9801-2

Liczba stron: 312

Format: 23.0x29.5cm

Cena detaliczna: 89,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...